Komentāri
No Valsts kases aviokompānijai airBaltic aizdos 80 miljonus eiro
FOTO: LETA

Ministru kabinets pirmdien, 16. novembrī, atbalstīja priekšlikumu nacionālajai aviokompānijai airBaltic no Valsts kases aizdot 80 miljonus eiro.

Valsts kase nacionālajai aviokompānijai airBaltic aizdos līdz 80 miljoniem eiro ar nosacījumu, ka šim ieguldījumam nebūs ietekmes uz budžetu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par minēto priekšlikumu vēl būs jālemj Saeimai.

Iepriekš jau ziņots, ka gala lēmumu par airBaltic investora piesaisti un kompānijas pamatkapitāla palielināšanu valdība pieņems otrdien, 17. novembrī.

Jau vēstījām, ka naktī uz 4. novembri valdība pēc četru stundu apspriešanās atbalstījusi Prudentia atrasto airBaltic investoru no Vācijas.

Zināms, ka investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess par 52 miljonu eiro ieguldījumu iegūs 20% Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akciju. Savukārt aviouzņēmumam vajadzīgos 80 miljonus eiro nodrošinās aizņēmums Valsts kasē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl