Komentāri

Latvijas prezidentūras laikā pusgadu apmeklētājiem gandrīz nepieejama bija Latvijas Nacionālā bibliotēka. Šodien svinīgi tiks atkal vērtas vaļā Gaismas pils galvenās durvis.

No šodienas darbu atsāks reģistratūra un garderobe. Būs pieejamas arī bibliotēkas lasītavas un pakalpojumi. Paredzēts, ka pakāpeniski bibliotēka apmeklētājiem piedāvās arī dažādus jaunus pakalpojumus un iespējas – interneta lasītavu; aktuāls ir diennakts lasītavas ieviešanas jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas esot atkarīgs no finansiālajiem un cilvēkresursiem. Drīz bibliotēkā būs pieejamas īpaši aprīkotas darba vietas cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kā arī elektroniskie informācijas ekrāni.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl