Komentāri

Latvijas novadi valsts simtgades svinībām ir gatavi. Visa jubilejas gada garumā Latvijā ieplānoti tūkstošiem pasākumu.

Tie ir ļoti dažādi. Sākot ar sklandraušu cepšanu un individuālā tautastērpa šūšanu līdz 100 tautumeitu korim, kas no māla top Jūrmalā.

No brīvības vēstnešiem uz skrituļdēļiem un ekskursijām gar valsts robežu līdz lielajam Latvijas karoga ceļam no rokas rokā ārzemēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētku gadā ir paredzēti arī vairāki lieli valsts mēroga pasākumi. Pirmais – jau 18. janvārī – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Tas būs multimediāls uzvedums ”Gaismas raksti”. Tad sekos baltā galdauta svētki 4. maijā, bet 11. augustā Vislatvijas simtgades zaļumballe.

Latvijas jubileja tiek dēvēta par atvērto ietvaru, ko var papildināt katru dienu. Idejas tiek uzklausītas simtgades birojā. Turpat var arī saņemt jau ieplānoto pasākumu sarakstu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl