Komentāri

Latvijas novadi valsts simtgades svinībām ir gatavi. Visa jubilejas gada garumā Latvijā ieplānoti tūkstošiem pasākumu.

No brīvības vēstnešiem uz skrituļdēļiem un ekskursijām gar valsts robežu līdz lielajam Latvijas karoga ceļam no rokas rokā ārzemēs.

Svētku gadā ir paredzēti arī vairāki lieli valsts mēroga pasākumi. Pirmais – jau 18. janvārī – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Tas būs multimediāls uzvedums ”Gaismas raksti”. Tad sekos baltā galdauta svētki 4. maijā, bet 11. augustā Vislatvijas simtgades zaļumballe.

Latvijas jubileja tiek dēvēta par atvērto ietvaru, ko var papildināt katru dienu. Idejas tiek uzklausītas simtgades birojā. Turpat var arī saņemt jau ieplānoto pasākumu sarakstu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl