Komentāri

Latvijas novadi valsts simtgades svinībām ir gatavi. Visa jubilejas gada garumā Latvijā ieplānoti tūkstošiem pasākumu.

No brīvības vēstnešiem uz skrituļdēļiem un ekskursijām gar valsts robežu līdz lielajam Latvijas karoga ceļam no rokas rokā ārzemēs.

Svētku gadā ir paredzēti arī vairāki lieli valsts mēroga pasākumi. Pirmais – jau 18. janvārī – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Tas būs multimediāls uzvedums ”Gaismas raksti”. Tad sekos baltā galdauta svētki 4. maijā, bet 11. augustā Vislatvijas simtgades zaļumballe.

Latvijas jubileja tiek dēvēta par atvērto ietvaru, ko var papildināt katru dienu. Idejas tiek uzklausītas simtgades birojā. Turpat var arī saņemt jau ieplānoto pasākumu sarakstu.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl