Komentāri
No Rīgas uz Teherānu ukraiņu aviokompānija piedāvā “aizvizināt” par 121 eiro!
Rafael Robles / Flickr

Zemo cenu lidsabiedrība Ukraine International no oktobra līdz decembrim piedāvā lidojumus no Rīgas uz Irānas galvaspilsētu Teherānu, sākot no 121 eiro abos virzienos.

Lidojums maršrutā Rīga-Teherāna ir ar pārsēšanos Kijevā. Lidojuma cenā ietilpst nodokļi, obligātās maksas, nododamā bagāža, kā arī rokas bagāža.

Noderīga informācija ceļotājiem!

Biļetes šajā maršrutā ir iespējams iegādāties caur rezervēšanas portālu MOMONDO.

Daži no pieejamajiem datumiem ir 7. – 15 .oktobris; 16. – 24. oktobris; 15. – 23. novembris; 30. novembris – 8. decembris un daudzi citi lidojuma datumi.

“Vislabākais ceļošanas laiks ir no septembra līdz novembrim, jo vasarās Irānā ir ļoti karsti un vidējā gaisa temperatūra ir no +30 līdz +40 grādiem pēc Celsija. Irānā ir tuksneši, tādēļ gaiss nav mitrs, bet sauss,” norāda Edgars Plešs, ceļojumu portāla TravelFree izveidotājs.

Ukraine International Airlines (UIA) ir Ukrainas nacionālā aviokompānija un lielākā lidsabiedrība valstī. Tās galvenā mītne atrodas Kijevā, un bāzes lidosta ir Borispiļas starptautiskā lidosta. Lidsabiedrība apkalpo vietējos un starptautiskos pasažieru un kravas lidojumus uz Eiropu, Vidējiem Austrumiem, ASV un Āziju.

Irānas daba un arhitektūra

Ekrānšāviņš no mājaslapas, kur var iegādāties biļetes:

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Uzziņai – par Irānu

Irāna tiek dēvēta par “pasaules šūpuli”. Tā ir Tuvo Austrumu valsts, kura atrodas Dienvidrietumu Āzijā. Irānas valsts reliģija ir islāma novirziens šiītisms. Valsts atrodas Eirāzijas centrālajā daļā, starp Kaukāza reģionu, Centrālāziju, Kaspijas jūruziemeļos un Persijas līci, kā arī Hormuza šaurumu dienvidos, Indijas subkontinenta tuvumā, līdz ar to Irānai vēsturiski ir bijusi ļoti liela ģeostratēģiska nozīme.

Lasi vēl