Komentāri
No Rīgas uz Teherānu ukraiņu aviokompānija piedāvā “aizvizināt” par 121 eiro!
Rafael Robles / Flickr

Zemo cenu lidsabiedrība Ukraine International no oktobra līdz decembrim piedāvā lidojumus no Rīgas uz Irānas galvaspilsētu Teherānu, sākot no 121 eiro abos virzienos.

Lidojums maršrutā Rīga-Teherāna ir ar pārsēšanos Kijevā. Lidojuma cenā ietilpst nodokļi, obligātās maksas, nododamā bagāža, kā arī rokas bagāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noderīga informācija ceļotājiem!

Biļetes šajā maršrutā ir iespējams iegādāties caur rezervēšanas portālu MOMONDO.

Daži no pieejamajiem datumiem ir 7. – 15 .oktobris; 16. – 24. oktobris; 15. – 23. novembris; 30. novembris – 8. decembris un daudzi citi lidojuma datumi.

“Vislabākais ceļošanas laiks ir no septembra līdz novembrim, jo vasarās Irānā ir ļoti karsti un vidējā gaisa temperatūra ir no +30 līdz +40 grādiem pēc Celsija. Irānā ir tuksneši, tādēļ gaiss nav mitrs, bet sauss,” norāda Edgars Plešs, ceļojumu portāla TravelFree izveidotājs.

Ukraine International Airlines (UIA) ir Ukrainas nacionālā aviokompānija un lielākā lidsabiedrība valstī. Tās galvenā mītne atrodas Kijevā, un bāzes lidosta ir Borispiļas starptautiskā lidosta. Lidsabiedrība apkalpo vietējos un starptautiskos pasažieru un kravas lidojumus uz Eiropu, Vidējiem Austrumiem, ASV un Āziju.

Irānas daba un arhitektūra

Ekrānšāviņš no mājaslapas, kur var iegādāties biļetes:

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Uzziņai – par Irānu

Irāna tiek dēvēta par “pasaules šūpuli”. Tā ir Tuvo Austrumu valsts, kura atrodas Dienvidrietumu Āzijā. Irānas valsts reliģija ir islāma novirziens šiītisms. Valsts atrodas Eirāzijas centrālajā daļā, starp Kaukāza reģionu, Centrālāziju, Kaspijas jūruziemeļos un Persijas līci, kā arī Hormuza šaurumu dienvidos, Indijas subkontinenta tuvumā, līdz ar to Irānai vēsturiski ir bijusi ļoti liela ģeostratēģiska nozīme.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl