Komentāri
No Mežciema pansionāta pazudusi sirmgalve, kurai ir problēmas ar atmiņu
Foto avots: BezVests.lv/Facebook

Otrdien, 7. jūlijā, ap plkst. 15.00 dienā no Mežciema pansionāta izgāja Longina Reča, 86 gadus veca sieviete, kurai ir problēmas ar atmiņu. Sieviete tā arī nav pārnākusi atpakaļ uz pansionātu.

Lai arī sievietei ir atmiņas problēmas, viņa runā sakarīgi, zina, kas viņa ir, kā arī pazīst savus radus, ziņo organizācija BezVests.lv.

Sievietes pazīmes: apmēram 162 cm gara, uz muguras kuprītis, staigā drusciņ saliekusies, mati sirmi un īsi.

Pazušanas dienā sieviete bija ģērbusies rozā džemperī, tumšās biksēs, garā žaketē, melnās kurpēs

Ja jums ir kāda informācija par Longinas Rečas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija organizācija Bezvests.lv lūdz ziņot pa tālr.: 22084084.

Foto avots: BezVests.lv/Facebook

Foto avots: BezVests.lv/Facebook

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl