1 komentārs

No meliem valdībā līdz idiotiem Saeimā, – tik krāsains teju aizvadītais gads bijis politiķu retorikā. LNT Ziņas apkopojušas gada spilgtākos citātus, kuros kāds sevi salīdzina ar vistu, bet cits – netieši aicina uz vardarbību.

Vienu sabrauca tramvajs, otram trūka marinētas siļķes, kāds atzinās melos, – tik raibi gads ritēja valdības gaiteņos. Izglītības ministru kaitināja ne vien interesēšanās par valsts noslēpuma pielaides kavēšanos, bet arī nepiekāpīgā arodbiedrība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr zemkopības ministrs nebija mierā ar cita kolēģa – veselības ministra – plāniem mainīt skolu un arī pansionātu ēdienkarti.

Tomēr Guntim Belēvičam klupšanas akmens izrādījās cits. Viņš atkāpās no amata, jo meloja par sev veiktu ķirurģisku manipulāciju, apejot garo pacientu rindu.

Tikmēr viņa pēctece pēc četru mēnešu darba sevi salīdzināja ar vistu.

Vēl skaļāk gāja Saeimā, kur tagad bez bažām par ētikas normu pārkāpšanu viens otru var saukt par idiotu. Tikmēr no Saeimas tribīnes pat izskanēja netiešs aicinājums uz vardarbību.

TOP komentāri

  • Sandris
    0 0 0

    Sandris

    Cirks, bet diemžēl tādi cilvēki pieņem likumus mūsu valstī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl