1 komentārs

No meliem valdībā līdz idiotiem Saeimā, – tik krāsains teju aizvadītais gads bijis politiķu retorikā. LNT Ziņas apkopojušas gada spilgtākos citātus, kuros kāds sevi salīdzina ar vistu, bet cits – netieši aicina uz vardarbību.

Vienu sabrauca tramvajs, otram trūka marinētas siļķes, kāds atzinās melos, – tik raibi gads ritēja valdības gaiteņos. Izglītības ministru kaitināja ne vien interesēšanās par valsts noslēpuma pielaides kavēšanos, bet arī nepiekāpīgā arodbiedrība.

Tikmēr zemkopības ministrs nebija mierā ar cita kolēģa – veselības ministra – plāniem mainīt skolu un arī pansionātu ēdienkarti.

Tomēr Guntim Belēvičam klupšanas akmens izrādījās cits. Viņš atkāpās no amata, jo meloja par sev veiktu ķirurģisku manipulāciju, apejot garo pacientu rindu.

Tikmēr viņa pēctece pēc četru mēnešu darba sevi salīdzināja ar vistu.

Vēl skaļāk gāja Saeimā, kur tagad bez bažām par ētikas normu pārkāpšanu viens otru var saukt par idiotu. Tikmēr no Saeimas tribīnes pat izskanēja netiešs aicinājums uz vardarbību.

TOP komentāri

  • Sandris
    0 0 0

    Sandris

    Cirks, bet diemžēl tādi cilvēki pieņem likumus mūsu valstī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl