1 komentārs

No meliem valdībā līdz idiotiem Saeimā, – tik krāsains teju aizvadītais gads bijis politiķu retorikā. LNT Ziņas apkopojušas gada spilgtākos citātus, kuros kāds sevi salīdzina ar vistu, bet cits – netieši aicina uz vardarbību.

Vienu sabrauca tramvajs, otram trūka marinētas siļķes, kāds atzinās melos, – tik raibi gads ritēja valdības gaiteņos. Izglītības ministru kaitināja ne vien interesēšanās par valsts noslēpuma pielaides kavēšanos, bet arī nepiekāpīgā arodbiedrība.

Tikmēr zemkopības ministrs nebija mierā ar cita kolēģa – veselības ministra – plāniem mainīt skolu un arī pansionātu ēdienkarti.

Tomēr Guntim Belēvičam klupšanas akmens izrādījās cits. Viņš atkāpās no amata, jo meloja par sev veiktu ķirurģisku manipulāciju, apejot garo pacientu rindu.

Tikmēr viņa pēctece pēc četru mēnešu darba sevi salīdzināja ar vistu.

Vēl skaļāk gāja Saeimā, kur tagad bez bažām par ētikas normu pārkāpšanu viens otru var saukt par idiotu. Tikmēr no Saeimas tribīnes pat izskanēja netiešs aicinājums uz vardarbību.

TOP komentāri

  • Sandris
    0 0 0

    Sandris

    Cirks, bet diemžēl tādi cilvēki pieņem likumus mūsu valstī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl