No lidostas uz lielveikalu: ne visi atbraukušie iedzīvotāji izturas atbildīgi pret drošības pasākumiem

Latvijā izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar “Covid-19” izplatību, un iedzīvotāji, kuri nesen atgriezušies no ārvalstīm, tiek aicināti izturēties atbildīgi pret sevi un ievērot 14 dienu karantīnu. Tomēr, kā liecina “SEB” bankas izplatītais paziņojums sociālajos tīklos, novēroti vairāki gadījumi, kad tikko Latvijā ieradušies iedzīvotāji taisnā ceļā devušies nevis uz mājām, bet gan lielveikalu.

Atpakaļ uz rakstu

128 komentāri

 • Rolands Tiltins

  Rolands Tiltins

  Lidostā uz pieres zīmogu uz 14 dienām negribi....atpakaļ pūsties līdz .....
 • Andris Eihe
 • Re kā!

  Re kā!

  No lidenes vai kuģa un konvoja pavadībā līdz karantīnas iestādei vai mājai.
 • Jukums

  Jukums

  Nekas pacieties. Ikdienā visi cieš no tevis un tavas ģimenes. Tā kā tagad ir tava kārta.
 • Alekss Brigmanis-briģis

  Alekss Brigmanis-briģis

  Pirms tēlo interneta varoni, iemācies neslēpt savu identitāti...
  Jo, kā jau mēs visi zinām, kamēr neviens nezin, kas tu esi, tu no sevis vari tēlot sazin ko.. Bet kad tevi atmasko, tā uzreiz lūdzies visiem pēc kārtas....
 • Bitīte

  Bitīte

  Vārdus nedrīkst publicēt, jo ir taču "slavenā" datu aizsardzības regula!!! Cilvēks var rīkoties kā pēdējais nelietis, taču nedrīkst pateikt kā to nelieti sauc?! Tādēļ! jau šie kretīni mierīgi dzīvo tālāk, nedomājot par apkārtējiem. Tikai noteikti zinu, ja viņiem kas kaitēs, brēks tā, ka apkārtējiem ausis sāpēs! Tā ir tāda speciālā suga-neandertāllatvieši-apveids it kā cilvēcīgs, bet smadzenes vēl nav sākušas veidoties! Un, ziniet, tādu ar katru gadu ir aizvien vairāk!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!