No Gaismas pils evakuēti visi cilvēki; iemesls – tehniska kļūme

8 komentāri
No Gaismas pils evakuēti visi cilvēki; iemesls – tehniska kļūme
Foto: LETA

No Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas Gaismas pils piektdien ap plkst. 15.30 evakuēti visi cilvēki, liecina Skaties.lv rīcībā esošā informācija, kuru apstiprināja arī bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts. Pēc neilga brīža viņi varēja atgriezties atpakaļ bibliotēkā.

Piektdien bibliotēkā tika veiktas dažas apkopes saistībā ar ugunsdzēsības sistēmām, un tehniskas kļūmes dēļ atskanējis trauksmes zvans ar aicinājumu cilvēkiem pamest telpas, ko bibliotēkas apmeklētāji un darbinieki arī operatīvi darījuši, portālam Skaties.lv stāstīja Gaismas pils pārstāvis Alberts Zilberts.

Īsi pirms plkst. četriem pievakarē cilvēki varēja atgriezties atpakaļ Gaismas pils telpās, viņš sacīja.

Valsts policijā netika saņemts izsaukums uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tāpat arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) nav saņēmis izsaukumu uz Gaismas pili. Kā portālam Skaties.lv norādīja VUGD pārstāve Viktorija Šembele, noskanot trauksmes signalizācijai, tas, vai tiek izsaukti glābēji, atkarīgs no konkrētās ēkas drošības instruktāžas.

TOP komentāri

 • SPAIDERMEN
  0 0 0

  SPAIDERMEN

  Tā laikam notiek ar visām jaun būvētājam augstceltnēm un ugunsdzēsējus jau vienmēr izsauc kāds no apmeklētājiem. Maxima lielajā noliktavā Olaines novadā tā atskanēja vairākas reizes, bet ugunsdzēsējus neviens nesauca
 • Ziņkārīgais
  0 0 0

  Ziņkārīgais

  Raksta autors nepamanīja, ka pie tvīta ir beigās PM, tātad - 15:00
 • Sarmīte
  0 0 0

  Sarmīte

  Nu, tur jau pirmajā atklātajā dienā lifts iesprūda. Nekas labs nav gaidāms. Ja iespējams iekšā tur labāk neiet.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl