Komentāri
No darba atstādina Jūrmalas pašvaldības būvinspektoru, kura darba vietā veikta kratīšana
FOTO: LETA

Jūrmalas pilsētas pašvaldība informē, ka piektdien, 19.decembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veicis kratīšanu pašvaldības būvinspektora Ralfa Morīša darba vietā. Pēc notikušā nekavējoši sagatavots Jūrmalas pilsētas domes rīkojums par konkrētās personas atstādināšanu no darba un pārbaudes uzsākšanu.

Signāli par Morīša, iespējams, pretlikumīgām darbībām pašvaldībā saņemti jau iepriekš.  2013.gadā tika ierosināta dienesta pārbaude par Morīša rīcību, sagatavojot dokumentus par kādas dzīvojamās mājas pieņemšanu ekspluatācijā, neskatoties uz neatbilstībām apstiprinātajam būvprojektam.

Pērn disciplinārlietas ietvaros tika ierosināts piemērot rājienu par konstatētajiem pārkāpumiem. Tomēr, kā liecina lietas materiāli, reāli rājiens nav ticis piemērots. Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis ir izdevis rīkojumu par izmeklēšanas komisijas izveidi, kurai līdz 30.decembrim jāizvērtē Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektora bezdarbība, nepiemērojot Morītim sodu par konstatētajiem pārkāpumiem.

R.Morītis Jūrmalas pašvaldībā par būvinspektoru strādā kopš 2011.gada 15.decembra. Pēc izglītības – būvinženieris. Vienlaikus ir līdzīpašnieks SIA STEP AG, kas nodarbojas ar tehniskām konsultācijām un būvuzraudzību. Šogad 12.Saeimas vēlēšanās kandidējis no sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa saraksta.

Lasi vēl