2 komentāri

Konflikts starp Latvijas Zinātņu akadēmiju un koncertzāles Rīga vadītāju Juri Milleru turpina vērsties plašumā. Akadēmija paziņojusi, ka no 1. janvāra atslēgs zālei elektrību, atkārtoti akcentējot, ka telpas šobrīd tiek izmantotas pretlikumīgi.

Juris Millers tikmēr uzskata, ka Zinātņu akadēmija veic krimināli sodāmas darbības un bez tiesas lēmuma zāli pamest negrasās. Visi plānotie koncerti tikšot rīkoti, savukārt elektrība tiks nodrošināta citos veidos, tostarp ar ģeneratoriem.

Konflikts starp koncertzāles Rīga vadītāju Juri Milleru un Latvijas Zinātņu akadēmiju ilgst jau gandrīz gadu. Vasarā akadēmija paziņoja par nomas līguma laušanu un pieprasīja Milleram koncertzāli atbrīvot.

Millers to atteicās, un taisnību devās meklēt tiesā, vienlaikus turpinot dažādu koncertu un pasākumu rīkošanu.

Akadēmija gan regulāri liek dažādus šķēršļus, tostarp, ierobežojot skatītāju iekļūšanu zālei, šoruden koncertzāles telpām netika pieslēgta apkure.

Ar 1. janvāri tai nebūs arī elektrības. 2015. gada 1. septembra izbeigusi ar uzņēmuma Rīgas koncertzāle noslēgto nomas līgumu.

TOP komentāri

 • Skumjajiemsvētkunepietiek
  +1 +1 0

  Skumjajiemsvētkunepietiek

  Jauki:(uzdāvināju bērniem biļetes uz izrādi...
 • ES
  +1 +1 0

  ES

  Nezinu, kuram tur taisnība, škiet, ka neviens nav ne balts, ne melns,bet būtu skumji, ka viena laba ideja ar koncertzāli pašā centrā tiktu sačakarēta.Vai Rīgā vai valsts varas struktūrās tiešām nav neviena iestāde vai griba tās lietas sakārtot. Kauns it kā inteliģentiem latviešiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl