Koncertzālei Rīga atslēgta elektrība; Millers sola, ka visi plānotie koncerti notiks

2 komentāri
Koncertzālei Rīga atslēgta elektrība; Millers sola, ka visi plānotie koncerti notiks
FOTO: LETA

Konflikts starp Latvijas Zinātņu akadēmiju un koncertzāles Rīga vadītāju Juri Milleru turpina vērsties plašumā. Akadēmija paziņojusi, ka no 1. janvāra atslēgs zālei elektrību, atkārtoti akcentējot, ka telpas šobrīd tiek izmantotas pretlikumīgi.

Juris Millers tikmēr uzskata, ka Zinātņu akadēmija veic krimināli sodāmas darbības un bez tiesas lēmuma zāli pamest negrasās. Visi plānotie koncerti tikšot rīkoti, savukārt elektrība tiks nodrošināta citos veidos, tostarp ar ģeneratoriem.

Konflikts starp koncertzāles Rīga vadītāju Juri Milleru un Latvijas Zinātņu akadēmiju ilgst jau gandrīz gadu. Vasarā akadēmija paziņoja par nomas līguma laušanu un pieprasīja Milleram koncertzāli atbrīvot.

Millers to atteicās, un taisnību devās meklēt tiesā, vienlaikus turpinot dažādu koncertu un pasākumu rīkošanu.

Akadēmija gan regulāri liek dažādus šķēršļus, tostarp, ierobežojot skatītāju iekļūšanu zālei, šoruden koncertzāles telpām netika pieslēgta apkure.

Ar 1. janvāri tai nebūs arī elektrības. 2015. gada 1. septembra izbeigusi ar uzņēmuma Rīgas koncertzāle noslēgto nomas līgumu.

TOP komentāri

 • Skumjajiemsvētkunepietiek
  +1 +1 0

  Skumjajiemsvētkunepietiek

  Jauki:(uzdāvināju bērniem biļetes uz izrādi...
 • ES
  +1 +1 0

  ES

  Nezinu, kuram tur taisnība, škiet, ka neviens nav ne balts, ne melns,bet būtu skumji, ka viena laba ideja ar koncertzāli pašā centrā tiktu sačakarēta.Vai Rīgā vai valsts varas struktūrās tiešām nav neviena iestāde vai griba tās lietas sakārtot. Kauns it kā inteliģentiem latviešiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl