No 1. aprīļa lidostā Rīga Ryanair pasažieriem nebūs jāmaksā drošības maksa

1 komentārs
No 1. aprīļa lidostā Rīga Ryanair pasažieriem nebūs jāmaksā drošības maksa
FOTO: LETA

Lidostā Rīgā zemo cenu lidsabiedrības Ryanair pasažieriem no 1. aprīļa vairs nebūs jāmaksā atsevišķi noteiktā drošības maksa, informē lidosta Rīga.

Jaunie nosacījumi būs spēkā pēc vecā līguma beigšanās ar lidsabiedrību Ryanair 31. martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādīja lidostā, drošības maksa acīmredzot Ryanair būs jāiekļauj cenā. Vienlaikus gan tika akcentēts, ka biļešu cenām nevajadzētu būtiski sadārdzināties.

Jau rakstīts, ka lidostas drošības nodevu valdība ieviesa un lidosta Rīga sāka iekasēt no 2012. gada 1. janvāra. Pasažieriem, kuri to apmaksā, pērkot biļeti no lidsabiedrības, nodeva ir 6,5 eiro, bet pasažieriem, kuri to apmaksā lidostā, nodeva ir septiņi eiro.

Jau rakstīts, ka, ja aviokompānija Ryanair nebūs noslēgusi līgumu ne ar vienu virszemes pakalpojumu sniedzēju Rīgas lidostā pēc līguma beigām 31. martā, tā apmaksās rēķinu par konkrēto saņemto pakalpojumu, taču lidojumi netiks traucēti, informēja lidostā.

Tāpat lidostā atkārtoti akcentē, ka starptautiskā lidosta Rīga ir saņēmusi vasaras lidojumu sarakstu no Īrijas aviokompānijas Ryanair, kas paredz 55 lidojumus nedēļā. Tā kā lidostā strādā arī otrs virszemes pakalpojumu sniedzējs – Havas un daļu kompāniju apkalpo lidosta, daļu – Havas, tad aviokompānijām ir iespēja izvēlēties, kura kompānija to apkalpos.

Virszemes pakalpojumu sniedzējs lidostā Havas iepriekš atzina: “Kamēr jebkādas sarunas par Ryanair apkalpošanu ir procesā un nav noslēgts neviens konkrēts līgums, mēs atturēsimies komentēt Havas Europe dalību šajā sarunu procesā.”

Ryanair pagaidām komentāru šajā jautājumā nav sniedzis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl