NMPD Rīgas centra vadītājs: Nepalielinot mediķu atalgojumu, atlūgumu skaits tikai pieaugs

Ja nākamgad mediķiem netiks palielināts atalgojums, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) atlūgumu skaits tikai pieaugs, sacīja NMPD Rīgas reģionālā centra vadītājs Aksels Roshofs.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • nmp

  nmp

  Sertificēti nmp mediķi, kuri strādā ap 9-10 dežūras, saņem tuvu tūkstotim.
 • Atceros

  Atceros

  Koks ar diviem galiem. Saprastu, ja visi mēs strādātu par vairākiem tūkstosiem, bet tikai mediki sanemtu pāris simtus.
  Bet mēs visi ( tauta) strādājam par tiem simtiem, reti kuram ir tūkstotis.
  Tādas ir algas Latvijā. Ir jāprotestē, jāstreiko, bet tas nav nekāds ārkārtas stāvoklis. Mēs visi tajā esam. Un tas, ka iet prom darbinieki, ne vienmēr ir saistīts ar algu- tas ir- kolektīvs, darba apstākli un vadības attieksme.
  • Stulbi

   Stulbi

   Tikai ne katrs no mums neatbild par cita cilvēka dzīvībām kas ir papildus stress iktdiena! Ja jums laicīgi neatbrauktu NMPD un jums tuvs cilvēks nomirtu jūs vainotu ko? Protams ka NMPD, viņiem ir smags darbs no ka atkarīgs daudz, mēs strādājam par algu atbilstosi savai izglītībai un nevajag stāstīt pasakas par simtiem! Ja nodokli ir lieli bet pie tā nav vainīgs darba devējs bet gan valsts!
 • cubus

  cubus

  Toties nauda pārpārēm tiek mūsu "kultūristu" zvaigznēm - dīkdieņu radošām dīkstāvēm; mūža stipendijām papildus valsts pensijām; nevienu neinteresējošu (izņemot pašus) filmu uzņemšanai; 100-gades svinēšanai n-tos gadus; utt.
 • Edijs Jurjanis

  Edijs Jurjanis

  Valdībai galvenais izšaut tūkstošus uguņošanā,tērēt miljonus pāvesta vizītei un simtgades svinībām, novirzīt līdzekļus autosportam utt. Viss kārtībā.
 • Ruta Sece

  Ruta Sece

  Nu sanāk pabraukāties! Siguldā salauz kāju...ātrie ved uz Rīgu! Optimizācija!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!