2 komentāri

“Nu re, uz ceļiem parādīsies Ziemassvētku eglītes, tikai vēl nav Ziemassvētki” – šis ir viens no daudzajiem komentāriem, ko sociālo tīklu lietotāji pievienojuši pie video, kuros redzami, iespējams, Valsts policijas netrafarētie auto – lepni džipi. Video kopīgojuši vairāk nekā 2000 “Facebook” lietotāju.

Video redzams, kā tie servisā tiek iemēģināti ar visām skaņas un gaismas iekārtām.
Daļa video komentētāju pauž prieku, ka, iespējams, policija tikusi pie moderna ekipējuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
“Facebook” lietotājs

Ja tu zini, ka pa tavu šoseju, par kuru tu katru dienu brauc uz darbu, vizinās netrafarēts policijas auto, tad, iespējams, tu mazāk “pigorus” taisīsi uz ceļa – tātad drošāk braukt citiem. Jo šitie netrafarētie ir vairāk tendēti uz agresīvajiem vadītājiem.

TV3 Ziņas lūdza izteikt viedokli Valsts policijai, vai tie ir VP auto, uz ko policisti atbildēja, ka pagaidām tās vēl neskaitās policijas automašīnas, jo tās tiks prezentētas tikai nākamajā nedēļā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl