2 komentāri

“Nu re, uz ceļiem parādīsies Ziemassvētku eglītes, tikai vēl nav Ziemassvētki” – šis ir viens no daudzajiem komentāriem, ko sociālo tīklu lietotāji pievienojuši pie video, kuros redzami, iespējams, Valsts policijas netrafarētie auto – lepni džipi. Video kopīgojuši vairāk nekā 2000 “Facebook” lietotāju.

Video redzams, kā tie servisā tiek iemēģināti ar visām skaņas un gaismas iekārtām.
Daļa video komentētāju pauž prieku, ka, iespējams, policija tikusi pie moderna ekipējuma.

“Facebook” lietotājs

Ja tu zini, ka pa tavu šoseju, par kuru tu katru dienu brauc uz darbu, vizinās netrafarēts policijas auto, tad, iespējams, tu mazāk “pigorus” taisīsi uz ceļa – tātad drošāk braukt citiem. Jo šitie netrafarētie ir vairāk tendēti uz agresīvajiem vadītājiem.

TV3 Ziņas lūdza izteikt viedokli Valsts policijai, vai tie ir VP auto, uz ko policisti atbildēja, ka pagaidām tās vēl neskaitās policijas automašīnas, jo tās tiks prezentētas tikai nākamajā nedēļā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl