Nika Elekša mīklainā nāve Siguldā: VUGD apliecina, ka dienesta darbinieki ir saistīti ar traģisko notikumu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir ieinteresēts noskaidrot privātu svinību laikā Siguldā bojā gājušā autosportista Nika Elekša nāves apstākļus, jo pasākumā piedalījās arī VUGD darbinieki, tāpēc dienests patlaban ļoti cieši sadarbojas ar Valsts policiju šā notikuma izmeklēšanā, intervijā “900 sekundēs” sacīja VUGD priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons.

Atpakaļ uz rakstu

69 komentāri

 • Liepa

  Liepa

  Cilvēki, es saprotu, Jums ir dusmas, trieciens. Bet kapec pasakiet, tgd visi vienā maisā jāmet? Redzu cik daudz ļaunu komentāru ka visi ugunsdzēsēji slepkavas, policisti kā jau vnm vissliktākie. Tik daudz fb share par policistu kļūdām kas vispār neattiecas uz sho lietu, maitas policisti soda, pēdējais vispār atvainojos wtf, chalim ugunsdzēsēja darbinieks pie DUS aizrādījis ka chalis uzpilda degvielu nenoslapejot motorus, kas manuprāt ir pilnīgi normāli vai kā nosodāmi no shi ugunsdzēsēja puses? Bet chalim redziet atartwrs neiet? Bet atvainojos wtf? Uzpilda degvielu ne nodarbinot motoru? Ok... Visi tgd būs slepkavas. Un tas tikai parāda jūsu aprobežotību, pēc Talsu traģēdijas visi ugunsdzēsēji bija dzērāji, tad gāja gadi un diemžēl notika maximas traģēdija un opaa, shie pashi slepkavas maitas dzērāji ir Tālavas turētāji, varonjo un visa Latvija turēja rokas par vinjiem tagad nākamā lieta un bumss, - mēsli, sūdi ka jūs sakiet, slepkavas, tagad visu liksim Facebook, pilnīgi visus kam nav vispār sakarā ar sho lietu. Auni un aitas jūs piedodiet bet nekas vairāk un lieciet tik mīnusus komentāram, kamēr neteiks to ko jūs pashi akli gribat dzirdēt kas jūs nemainīs. Paies gadi atkal notiks kkas varbut labs, vai kkas tiks izglābts utml, atkal būs dzimuši Tālavas taurtetaji. Lūdzu nemetiiet visus viena katlā.
  • 77

   77

   Kāpēc neraksti komentāru zem posta,bet raksti kkadaa skaties.lv anoniimi?😁Aita esi Tu un nekas vairaak..
   • Liepa

    Liepa

    Negribu, nerakstu, jautājums ir par to kāpēc tagad visi vienā maisā metami?
  • ?

   ?

   Kurš Tev visus “ met vienā maisā”?? Ir tādi exemplàri, kuriem vnk forma spieź, vai kā pareizāk saka, ja forma, tad uzreiz gaitu maina..
   Es piem. Esmu zemessargos, bet esmu cilvēks kā, cilvēks, nejūtos ne pārāks , ne zemāks.. viss atkarīgs no tā, kas Tev “ būrītī” darās!
   Pagaidi, saskarsies Tu ar kādu sliktu pieredzi, bet nedod Dievs.. un tad ja shie personaazhi nokavees, nepaspees vai cits iemesls buus, lai nepaliidzetu- redzeesim kadu dziesmiņu dziedāsi!
   Un NEVIENS nemet visus vienā katlā!! Bet tie visi , kas šajā gadiijumaa iesaistīti- IR VIENĀ MAISĀ BĀŽAMI!!!!
  • Biii

   Biii

   Tas, ka kàds atrodas tajā amatā, kuram tur nemaz nav jābūt, vai aizmirsis par to, ka amats arī ārpus darba laika uzliek savus pienàkumus, met visu kopējo ènu pār visu dienestu!!! Nevis komentētājiem pārmest, bet pašiem padomāt, kāpēc sistēmā strādā "tādi" cilvēki...
 • Tiesa

  Tiesa

  Jā... Cik te komentāros visi zinoši, pašiem no karmas bail nav?
  • ..

   ..

   No karmas jābaidās tiem cikvēkiem, kas izsaka savas domas??? Vai tam ,tiem, kas cilvēku nāvē iedzina??
 • Jānis

  Jānis

  Izskatās ka VUGD raksta diktātu saviem darbiniekiem- nu salīmētu tekstu, ar domu, ka darbinieki nav bijuši iesaistīti...
 • Smirdairis

  Smirdairis

  Es neesmu 100% drošs, bet man šķiet, ka pie psihologa devās daži ugunsdzēsēji, kuri nebija tieši saistīti ar kautiņu, bet kuri pārdzīvoja notikušo. Tas izdzimums, kuram vārds ir dairis, psihologu nav redzējis.. labojiet ja kļūdos.
  • A

   A

   Vispār pēdējais ar kuru saskārās Niks bija viņa draugs Artis Aizpurietis no VUGD
   • Ja?

    Ja?

    Vai tomer nebija gan Dairi?
   • A

    A

    Nop, ar Dairi tik tiešām bija aizkeršanas, brīdi kad Niks sita kanti jubilāra sievai Sintijai Aizpurietei, izgājuši arā un tad Dairis ir uzšāvis tikai vienreiz, tik tiešam atbrauca policija , abi salaba, un gāja ballet tālāk, bet tad Aizpurietim sāka krist ciet un tā arī bija pedeja reize kad vinus redzeja!
    P.S Aizpurietis ir uz zilo lapu kops tās pirmdienas kad atrada Niku!
  • Mhm

   Mhm

   A tu nezini gadijuma , par ko Olgai Andersonei dairis teica — Tu majas ar dabusi pa purnu? Nu jebkurā gadijumā liecinieku tak daudz , Gan jau kaut ko noskaidros ne ?
 • !

  !

  Tu kr**i, kas palaidi nagus - Tu gan sekoji līdz visam arī līdz šim, kas te notiek, pārlasi komentārus utt, kā juties, ka redzēji , ka Niku pavada TIK daudz cilvēku,ka viņu MĪL UN CIENA, bet Tu taču pats zini, ka Tevi tiki paciešs un baidās... kad Tavas bēres būs.. - domā būs tāda cieņa pret Tevi? Noteikti nē!!! Jo tādus cilvēkus nemīl kā Tevi! Paciešs tikai!!!
 • Kik
 • Mazsalacas Novads

  Mazsalacas Novads

  Nabadzini- tagad nepatiesi tiek apvainoti!! Nez vai ja kads pret jusu bernu,radinieku tapat izrikotos,ari mutes turetu?? Kas ir- saprotat,ka atzistoties bus nesmukums jums,gimenem un ilgi savejos neredzesiet??? Tiesam neviens nav aizgajis un devis patiesu liecibu par vainigo (-ajiem) kaa rezultata viss tik ilgi noteikti neievilktos?! Morali kropli ne cilveki,atvainojos! Vainigais,uzrunaju tevi- neaizmirsti,ka interneta viss paliek,nedomaju,ka berni kam tadam uzduroties,kadreiz spes tev piedot!Nez kapec nepamet sajuta,ka tur nav bijis 1:1 un del sievietes ari neskiet istais iemesls,lai ta uzvestos..tur skiet kaut kas tads,kas ilgi krajies..Mans viedoklis.varbut kads blogos esat pamanijusi kaut ko aizdomigu komentaros... Nevienu netiesaju,to izdaris karma un skumjakais,ka caur berniem biezi vien. Nik,dusi miera! Zinu,ka šorīt liki saprast,ka mani dzirdi-mistika, kaut kas neizskaidrojams,pardabisks.
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Jubilārs, kurš rīkoja jubilejas ballīti ir gan konflikta iniciators, gan visa vakara organizators, gan pieaicināja savu paziņu killeru, nav ko tagad teātrī spēlēt!
 • Nu gan lej.

  Nu gan lej.

  Dīvaini jau skan, ka neizteiksimies ar pāragriem secinājumiem... bet kā lai neizsakās, 1. ja uzdod jautājumu, ka cilvēks tika nogalināts, un šis pat necenšas izlabot, 2. ka itkā neviens nav vainīgs, bet VUGD darbinieki nākamā dienā paši ierodas un saka, ka ir tāda lieta utt, un bijis nepieciešams psihologs, 3. Vajadzīgs psihologs kam? kapēc? ja jau nav vainīgs neviens kàpēc tad to cirku ar psihologu vajag? 4. tak vienkārši vajag beigt pērties savos melos tāpat visai tautai sen skaidrs,ka menti un VUGD jau ar pirmo un otro interviju ir sapērušies savā "meistarībā" un tagad nezin kā izkruķīties no saviem sūdiem.
  • ........

   ........

   Es jau domāju par lietas noildzināšanu te lai tās runas var sagatavot....te sadomā visādas gudrības...vēl aizsūtīs uz sanatoriju...
 • Dairšis Andersons

  Dairšis Andersons

  Jau daudz ko pasaka tas ka komentāri, par notikušo un visi kur minēts vainīgā vārds tiek dzēsti. 👍
  • Maigonis

   Maigonis

   Tāpēc ka pie mums vainīgo nosaka tiesa nevis anonīmi interneta komentētāji.
   • No

    No

    Nee, vainiigo nosaka visi apstaakli un cilveeki kas tur bija un kas arii ir papaidushi runas ka tas ir viens varonis vaarda dairis( pat vardu negribejas ar lielo burtu rakstiit😀)
   • Skarbonis

    Skarbonis

    Maigoni. Dairis viņu sita. Ar liecinieku teikto tev nepietiek? Vai tomēr vajag tiesas spriedumu??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!