Komentāri

Pirmdien publiskotajā lielāko ārvalstu investoru aptaujā – piecu ballu sistēmā, kur pieci ir augstākais vērtējums, vairums investoru Latvijai liek vienu un divas balles.

Nodokļu sistēmas kvalitāte, tieslietu, izglītības un veselības sistēma – ir tikai daži no jautājumiem, par kuru problemātiskajiem aspektiem tiek runāts jau gadiem un kuros uzlabojumus investori neredz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ārvalstu investori vērtē sadarbību ar valdību un kas, viņuprāt, būtu jādara, lai ārvalstu investīcijas Latvijā augtu, nevis samazinātos?

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl