Nežēlīgāko čekas aģentu biogrāfijas: draugu nodevība, slepkavības un spiegošana

Dažas vecākas aģentu kartītes glabā īpaši baisus stāstus. Jānis Klimkāns, Arvīds Gailītis un vēl vairāki cilvēki bija čekas savervētie mežabrāļi, kuri pēckara gados nodeva savus cīņu biedrus un dažkārt paši personīgi piedalījās viņu slepkavošanā.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Janis Jersovs

  Janis Jersovs

  UK necinijas par Latvijas neatkaribu un vinu agenti nav latvijas patrioti.
 • Liza

  Liza

  Nu teikšu vienu tagad ar darbojas "stukači" tikai jau oficiāli un neslēpjoties.
 • Oskars Ruņģis

  Oskars Ruņģis

  Demokrātija ir tāda lieta,kurā katram cilvēkam ir iespēja izpausties.Tātad čekistiem piedeva!!
 • Arnis Pozņaks

  Arnis Pozņaks

  Pat ja tauta saceltos un pusi zagļu apšautu,kas notiktu tālāk?Kas vadīs valsti?
 • Kaspars

  Kaspars

  Ja apšautu nnekas nemainītos. Mainīsies pēc vismaz 20.gadiem,kad visi tie vecie kas ir zem kremļa tupeles nosprāgs.
 • skorpions

  skorpions

  Jebkura lielvara sevi nodrošina ar labiem izlūkiem un ziņu pienesējiem....Tā pati ASV agresora valsts ,kurai tādi dienesti ir gandrīz katrā MARIONETES VALSTĪ....nerunāsim par ASV tā sauktajiem....NEPAKLAUSĪGAJIEM ,kur darbojas visāda vieda AĢENTI....un IZLŪKI......Tā ka ja JŪS NOSODIET KĀDU DARBĪBAS,padomājiet par TAGADĒJO SISTĒMU kurā darbojas tieši tādas pašas institūcijas ,kurās darbojas Jūsu draugi ,kaimiņi.....PIENSDAMI ZIŅAS PAR JUMS....Protams,kad tagad TĀ SAUCAMIE INTELEĢENTIE IDIOTI paši visu izliek INTERNETA TELPĀ...,kur bez pūlēm var visu uzzināt par JUMS VISU.....nerunašim par visādām VEIKALU KARTĒM.....BANKU KARTĒM.....kurās ir redzams viss ko ēdiet ,ko velciet mugurā un cik pelniet.....Tā ka tagadējā sistēma ir DUDZ NEŽĒLĪGĀKA ,kura nevienam neļauj dzīvot BRĪVI........Tad bija tādi LAIKI....kuros darbojās cilvēki kuri bija pārliecināti par savu TAISNĪBU.....tagad ir pavisam citi LAIKI....,kuros darbojas tādi paši cilvēki un vēl LABI ATSTRĀDĀTA SPIEGOSĀNAS SISTĒMA INTERNETĀ .....jeb visos datu nesošajos viedos.....Tā ka tagad Jūs paši visu izliekiet PAR SEVI UZ PAPLĀTES,bet tie kuri ir GUDRĀKI.....tos meiģina atrast attiecīgi dienesti,kuriem ir PIENAĶUMS JŪS KONTROLĒT UN VADĪT.....
 • Benga Benga

  Benga Benga

  Mūsdienu cilvēki jau to nesapratīs, tik sēdēs un atkal kko gudri te rakstīs komentāros, itkā paši bijuši tur un visu redzējušī.
 • Aivars

  Aivars

  Nav tadu bijuso cekistu ,un ko vini te sastradajusi,to zina tikai Maskava,un ja vini nepaklausies,tad tad tas naks atklatiba. Musu valdiba tadu ir daudz ,ar vinu atbalstitajiem
 • Kaspars

  Kaspars

  Tagad arī dēļ prēmijām un ne tikai stučī latvietis latvieti. Tāda nu mēs tauta esam katrs par sevi.
  • L.Grantiņš H- 86

   L.Grantiņš H- 86

   Nu neesi tu nekāds Kaspariņš, bet Icakiņš un runā tu tieši par saviem tautiešiem...
 • Krauss Edgars
  +13 +13 0

  Krauss Edgars

  Nekas jau nau īpaši mainījies ,čekisti un viņu līdzgaitnieki vēl joprojām strādā tikai citā līmenī un citam metodēm .
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Pilnīgi pareizi! nomainīja vien kažociņu un turpina izsaimniekot visu kas iespējams,bet tie kas tup tais krēslos.....sen kartiņas izņemtas,28 gados viss tas bija iespējams!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!