“Nevis kādu atzīmi šodien nopelnīji, bet ko jaunu iemācījies?”; sākas pakāpeniska pāreja uz jauno mācību saturu

Šogad visās Latvijas skolās sākas pakāpeniska pāreja uz jauno mācību saturu. No šā mācību gada septembra vingrināšanās būs beigusies, un visās Latvijas skolās (pamatizglītībā un vidusskolā) sāks ieviest jauno – kompetencēs balstīto – mācību saturu un pieeju.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Zigis L

  Zigis L

  Tas labi, nedrīkst bairāk mācīt pēc padomju laika sistēmas!
 • bijuce

  bijuce

  Lai uzdotu šādu jautājumu ir jāatsakās no atzīmju vērtējuma.Ir absurds,ka skolās mācību semestra vai gada beigās tiek izsniegti atzinības raksti labākajiem',ņemot vērā ne tikai sekmes,bet arī mācību stundu apmeklētību.Par apmeklētību varētu vērtēt tos,kuri zina,kas ir bastošana, pusaudžus un vidusskolniekus,bet vai ir godīgi un kā var justies tie mazie bērni,no pirmās līdz 5 klasei,kuri apzinīgi mācās,bet saslimst un līdz ar to nākas pārsniegt šo atļauto kavējumu stundu skaitu un tiek svītroti no to saraksta,kuri saņem šo atzinību?! Vai bērnu drīkst sodīt par to,ka saslimis? Tā nedrīkstētu būt.
 • S

  S

  Viena no reformas prasibám vecákiem-pajautát bérnam, ko daríja laiká, kad stundá skolotájs rádíja, skaidroja, deva padomu, nevis- ko tie skolotáji stundás dara, kápéc manéjais neko nezina.
 • Alvis

  Alvis

  Bērniem vēl vairāk uzdod mājas uzdevumus ,kur vecākiem līdz gulēt iešanai jāpilda tie ar bērnu .Rodas jautājums kur darba inspekcija skatās uz bērna darba laiku ?Kā vispār var pieļaut nelegāli nodarbināt vecākus pēc darba laika ,kā arī bērnus ar papildus stundām .Priekš kā tā skola vajadzīga ,ja nespēj bērnus mācīt dienas laikā.Ne kur tālu neesam tikuši no padomju laikiem.
 • Loreta Roslova

  Loreta Roslova

  Viss skan ideāli, gribētos, lai tā arī būtu, BET tas prasa lielas pārmaiņas cilvēkos gan no skolotāju puses, gan vecaku, gan skolēnu. Vai LV cilvēki tam būs gatavi jau šobrīd, šaubos. Bet ar cerību nākotnē, ka tā arī būs, kā ieplānots...
 • ***

  ***

  Katram atbilstoši ''savu'' interešu izglītību! Pamatskolas beidzējam - traktora vadīšanas tiesības, grāvja rakšanas operatora iemaņas, kasiera, friziera un melnstrādnieka amatus! Vidusskolas beidzējam - cerību kļūt par ārstu, deputātu vai ministru ...
  Tos, kas mācās pamatskolā, jāved ekskursijās uz lielveikaliem, profenēm, tos, kas mācās vidusskolā, jāved ekskursijās uz augstskolām un valsts iestādēm!
 • Aija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!