1 komentārs

Turpmāk uz AB dambja plīvos Latvijas valsts karogs. Trešdien, 18. oktobrī, Latvijas simtgadei veltītais monumentālais karoga masts tika atklāts.

Monumentālais Latvijas karoga masts tapis kā veltījums Latvijas valsts simtgadei un no biedrības “Latvijas karogs” tiks nodots īpašumā Rīgas pašvaldībai, kura turpmāk nodrošinās masta ekspluatāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz AB dambja uzstādītais karoga masts ir 60 metrus augsts, bet Latvijas karoga izmēri ir 20 reiz 10 metri. AB dambis kā karoga atrašanās vieta izvēlēta izvērtējot gan arhitektu, gan pilsētvides plānotāju, gan iedzīvotāju priekšlikumus, turklāt šajā vietā vienmēr ir vējš, kas ir svarīgi lai karogs plīvotu.

Rihards Kols
biedrības “Latvijas karogs” valdes priekšsēdētājs

Nevienu, nevienu Latvijas iedzīvotāju un arī viesi no ārvalstīm neatstāj vienaldzīgu šis karogs. Tā galvenā doma projektam ir veicināt iedzīvotāju lepnumu par saviem nacionālajiem simboliem, ka veidojas valsts griba un nostiprinās šī pārliecība.

Līdz Latvijas simtgadei ir iecerēts izvietot monumentālus valsts karogus arī citos Latvijas novados. Šobrīd monumentālie Latvijas karogu masti ir izbūvēti Ogrē, Smiltenē, Valkā un Limbažos un to uzstādīšana vēl tiek plānota Siguldā, Alūksnē, Liepājā un Valmierā.

TOP komentāri

  • hmmm
    0 0 0

    hmmm

    neatstāj vienaldzīgu nevienu ? nu man personīgi ir dubultīgi vienalga .... ) vot ja tur piekārtu kādu no valsts izzadzējiem tad būtu savādāk .. ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl