1 komentārs

Turpmāk uz AB dambja plīvos Latvijas valsts karogs. Trešdien, 18. oktobrī, Latvijas simtgadei veltītais monumentālais karoga masts tika atklāts.

Monumentālais Latvijas karoga masts tapis kā veltījums Latvijas valsts simtgadei un no biedrības “Latvijas karogs” tiks nodots īpašumā Rīgas pašvaldībai, kura turpmāk nodrošinās masta ekspluatāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz AB dambja uzstādītais karoga masts ir 60 metrus augsts, bet Latvijas karoga izmēri ir 20 reiz 10 metri. AB dambis kā karoga atrašanās vieta izvēlēta izvērtējot gan arhitektu, gan pilsētvides plānotāju, gan iedzīvotāju priekšlikumus, turklāt šajā vietā vienmēr ir vējš, kas ir svarīgi lai karogs plīvotu.

Rihards Kols
biedrības “Latvijas karogs” valdes priekšsēdētājs

Nevienu, nevienu Latvijas iedzīvotāju un arī viesi no ārvalstīm neatstāj vienaldzīgu šis karogs. Tā galvenā doma projektam ir veicināt iedzīvotāju lepnumu par saviem nacionālajiem simboliem, ka veidojas valsts griba un nostiprinās šī pārliecība.

Līdz Latvijas simtgadei ir iecerēts izvietot monumentālus valsts karogus arī citos Latvijas novados. Šobrīd monumentālie Latvijas karogu masti ir izbūvēti Ogrē, Smiltenē, Valkā un Limbažos un to uzstādīšana vēl tiek plānota Siguldā, Alūksnē, Liepājā un Valmierā.

TOP komentāri

  • hmmm
    0 0 0

    hmmm

    neatstāj vienaldzīgu nevienu ? nu man personīgi ir dubultīgi vienalga .... ) vot ja tur piekārtu kādu no valsts izzadzējiem tad būtu savādāk .. ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl