Neviens no pacientiem, kam, iespējams, pārlietas ar C hepatītu inficētas asinis, nav saslimis

Komentāri

Valsts asinsdonoru centrs šodien sniedza plašāku skaidrojumu par situāciju, kādēļ 200 pacientiem izsūtītas brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu.

Pagaidām gan neviens saslimšanas gadījums gan nav apstiprinājies. Problēma izrādījusies novecojusī aparatūra, pēc kuras nomaiņas atklājies, ka 25 regulārie asins donori ir C hepatīta pozitīvi. Centra darbinieki uzsver, ka 100% garantiju, ka pārlejamās asinis nesatur kādu infekciju nevar dot nekur pasaulē.

Brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu izsūtītas kopumā 195 cilvēkiem, kam veikta asins pārliešana. Fakts, ka asinīs nonācis vīruss, atklājies jau pirms gada, kad asinsdonoru centrs iegādājies jaunas testēšanas iekārtas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl