Neviens no pacientiem, kam, iespējams, pārlietas ar C hepatītu inficētas asinis, nav saslimis

Komentāri

Valsts asinsdonoru centrs šodien sniedza plašāku skaidrojumu par situāciju, kādēļ 200 pacientiem izsūtītas brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu.

Pagaidām gan neviens saslimšanas gadījums gan nav apstiprinājies. Problēma izrādījusies novecojusī aparatūra, pēc kuras nomaiņas atklājies, ka 25 regulārie asins donori ir C hepatīta pozitīvi. Centra darbinieki uzsver, ka 100% garantiju, ka pārlejamās asinis nesatur kādu infekciju nevar dot nekur pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu izsūtītas kopumā 195 cilvēkiem, kam veikta asins pārliešana. Fakts, ka asinīs nonācis vīruss, atklājies jau pirms gada, kad asinsdonoru centrs iegādājies jaunas testēšanas iekārtas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl