Neviens no pacientiem, kam, iespējams, pārlietas ar C hepatītu inficētas asinis, nav saslimis

Komentāri

Valsts asinsdonoru centrs šodien sniedza plašāku skaidrojumu par situāciju, kādēļ 200 pacientiem izsūtītas brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu.

Pagaidām gan neviens saslimšanas gadījums gan nav apstiprinājies. Problēma izrādījusies novecojusī aparatūra, pēc kuras nomaiņas atklājies, ka 25 regulārie asins donori ir C hepatīta pozitīvi. Centra darbinieki uzsver, ka 100% garantiju, ka pārlejamās asinis nesatur kādu infekciju nevar dot nekur pasaulē.

Brīdinājuma vēstules par iespējamu inficēšanos ar C hepatītu izsūtītas kopumā 195 cilvēkiem, kam veikta asins pārliešana. Fakts, ka asinīs nonācis vīruss, atklājies jau pirms gada, kad asinsdonoru centrs iegādājies jaunas testēšanas iekārtas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl