Komentāri

”Nevarētu teikt, ka kaut kas ir mainījies un politiķi būtu nākuši klajā ar risinājumiem, lai novērstu turpmākus teroristu draudus,” tā šovakar TV3 Ziņās atzina politikas eksperte Žanete Ozoliņa. 

”Eiropa nebūs tāda, kāda viņa ir bijusi iepriekš,” šādi izteikumi izskanējuši pēc vakardienas asiņainā terorakta Francijā. Tā sacīja arī reizē, kad teroristi sarīkoja apšaudi Charlie Hebdo redakcijā.

”Ņemot vērā to, kā tiek pieņemti lēmumi, man ir skumji, bet jāatzīst, ka es šaubos, ka kaut kas mainīsies,” piebilda Ozoliņa. .

Viņa arī vērsa uzmanību, ka iedzīvotājiem pašiem ir jāpārdomā savas demokrātiskās vērtības.

Uzbrucēji, kas sarīkoja asiņainās apšaudes Francijā bija dažāda vecuma, tostarp 15-18 gadus veci jaunieši. Politikas eksperte norādīja, ka tā nav nejaušība, jo ar šādiem jauniem cilvēkiem ir vieglāk manipulēt, jo viņu dzīves uztvere nav nostabilizējusies.

Ozoliņa arī aicināja nesaistīt bēgļus ar ar šiem konkrētiem teroristiskajiem aktiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl