Netrafarētie policijas auto fiksē pārkāpumu “rekordus”

Komentāri

Kopš ceļu satiksmē parādījušās netrafarētās policijas automašīnas, arvien biežāk likumsargi konstatē visdažādākos ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus – braukšanas ātruma neievērošanu, agresīvu braukšanu, apdzīšanu neatļautā vietā un citus pārkāpumus.

Pagājušā nedēļā ceļu policisti ar netrafarētajām automašīnām apturējuši īpaši pārgalvīgus ātruma pārkāpējus.

Foto

Iecavas novadā kāds “BMW” pie atļautajiem 90 kilometriem stundā traucās ar ātrumu 155 kilometri stundā. Arī uz autoceļa Rīga-Jelgava kāds “BMW” vadītājs traucies ar 148 kilometriem stundā.

Ātrumpārkāpēji pieķerti arī Garkalnes novadā – tur kāds “Audi” A8 traucās ar 175 kilometriem stundā, bet kāds “Volkswagen” – ar 163 kilometriem stundā. Uz autoceļa Rīga-Sigulda likumsargi apturējuši arī kādu sievieti, kura traucās ar ātrumu 166 kilometri stundā, atļauto 100 vietā. Valsts policija atgādina, ka par ātruma pārsniegšanu virs 50 kilometriem stundā draud tiesību atņemšana.

Lai atjaunotu transportlīdzekļa vadītāja tiesības, neatkarīgi no tā, uz cik ilgu laiku tās ir atņemtas, personai obligāti ir jākārto teorētiskais ceļu satiksmes noteikumu eksāmens.

Lasi vēl