Neticami, bet fakts! TV3 “kaķu premjera” Jēkaba prognozes par nākamo valdības vadītāju ir piepildījušās

12 komentāri
Neticami, bet fakts! TV3 “kaķu premjera” Jēkaba prognozes par nākamo valdības vadītāju ir piepildījušās

Vēl īsi pirms vēlēšanām “Jaunās Vienotības” reitingi ļāva šaubīties, vai tā iekļūs parlamentā, tādēļ lielākā daļa politikas vērotāju Krišjāni Kariņu neminēja starp ticamākajiem premjera ministra amata kandidātiem. Tomēr arī starp ekspertiem gadās tādi, kuri ir gatavi paust drosmīgas prognozes un trāpa desmitniekā. Pie viena īpaša eksperta dienu pirms vēlēšanām vērsās TV3 Ziņas.

Runa ir par patversmē “Dzīvnieku draugs” mītošo runci Jēkabu. Viņš prognozēja nākamo premjeru. Vienādos attālumos vienu no otras izkārtojam bļodiņas ar gardumiem, bet aiz katras bļodiņas nolikām vienu premjera amata kandidāta ģīmetni, izkārtojot tās tā, lai kandidāts ar lielāko reitingu arī būtu vistuvāk durvīm, pa kurām ieradīsies politikas eksperts.

Tomēr Jēkabs reitingiem neticēja un uzreiz devās pie rindas tālā gala. Mazliet paostījies gar “Attīstībai/Par!” kandidātu Arti Pabriku, gaišreģis paziņoja, ka premjera krēslā sēdīsies Krišjānis Kariņš. Viņa tobrīd šķietami neticamais pareģojums šodien arī piepildījās.

12 komentāri