23 komentāri
Neticami! Bērnu slimnīca saņem lielāko ziedojumu vēsturē – miljonu eiro
FOTO: F64

Bērnu slimnīcas fonds saņēmis lielāko ziedojumu pastāvēšanas vēsturē. Latvijas uzņēmums Mikrotīkls Bērnu slimnīcas fondam šovakar, 30. decembrī, pārskaitījis miljonu eiro.

”Tā negadās un tam gandrīz nav iespējams noticēt – šodien esam saņēmuši līdz šim lielāko ziedojumu Bērnu slimnīcas attīstībai – 1 miljonu eiro no uzņēmuma SIA Mikrotīkls! Vairākkārtīgi skaitījām nulles un sazinājāmies ar ziedotāju, vai nav gadījusies kāda kļūda pārskaitījumā. Kļūdas nav, taču ir milzīgs prieks par iespējām un palīdzību, kādu par šo naudiņu varēsim sniegt mazajiem pacientiem,” vēsta Bērnu slimnīcas fonds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērnu slimnīcas fonds saka sirsnīgu paldies uzņēmuma īpašniekiem par uzticēšanos mūsu darbam un vēlēšanos atbalstīt mazos pacientus un viņu aprūpi slimnīcā.

”Ziedojuma summa mums ir milzīgs pārsteigums, jo vēl pavisam nesen nosūtījām ziedojuma līgumu, pat nenojaušot, kāda summa tur tiks ierakstīta.  1895 gadā Bērnu slimnīcu sāka celt par ziedotu naudu – 500 000 rubļiem. Esam patiesi lepni un priecīgi, ka joprojām Latvijā ir uzņēmumi un cilvēki, kuri turpina atbalstīt un celt Bērnu slimnīcu, ieguldot nopelnītos līdzekļus bērnu veselībā,” informē fonda pārstāvji.

Bērnu slimnīcas fonda valdes locekle Inese Dābola portālam Skaties.lv atklāj, ka tik liela ziedojuma summa nekad iepriekš nav saņemta, un bijis liels pārsteigums, šī gada pēdējā darba dienā, fonda kontā ieraudzīt tik lielu naudas summu.

Dābola arī atklāj, ka ziedotājs norādījis, ka summa domāta, Bērnu slimnīcas attīstībai. Bērnu slimnīcas fonds jau nākamā gada sākumā plāno tikties ar uzņēmuma īpašniekiem, lai pārrunātu, kā vērtīgāk naudu ieguldīt slimnīcas uzlabošanai.

TOP komentāri

  • jānis
    +12 +12 0

    jānis

    Kaut man dzīve arī būtu tāda iespēja pateikties Bērnu slimnīcai par visu labo ko tā devusi manai ģimenei. Laimīgu Jauno Gadu.
  • Gints Svenne
  • MIJA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl