Neticami! Bērnu slimnīca saņem lielāko ziedojumu vēsturē – miljonu eiro

23 komentāri
Neticami! Bērnu slimnīca saņem lielāko ziedojumu vēsturē – miljonu eiro
FOTO: F64

Bērnu slimnīcas fonds saņēmis lielāko ziedojumu pastāvēšanas vēsturē. Latvijas uzņēmums Mikrotīkls Bērnu slimnīcas fondam šovakar, 30. decembrī, pārskaitījis miljonu eiro.

”Tā negadās un tam gandrīz nav iespējams noticēt – šodien esam saņēmuši līdz šim lielāko ziedojumu Bērnu slimnīcas attīstībai – 1 miljonu eiro no uzņēmuma SIA Mikrotīkls! Vairākkārtīgi skaitījām nulles un sazinājāmies ar ziedotāju, vai nav gadījusies kāda kļūda pārskaitījumā. Kļūdas nav, taču ir milzīgs prieks par iespējām un palīdzību, kādu par šo naudiņu varēsim sniegt mazajiem pacientiem,” vēsta Bērnu slimnīcas fonds.

Bērnu slimnīcas fonds saka sirsnīgu paldies uzņēmuma īpašniekiem par uzticēšanos mūsu darbam un vēlēšanos atbalstīt mazos pacientus un viņu aprūpi slimnīcā.

”Ziedojuma summa mums ir milzīgs pārsteigums, jo vēl pavisam nesen nosūtījām ziedojuma līgumu, pat nenojaušot, kāda summa tur tiks ierakstīta.  1895 gadā Bērnu slimnīcu sāka celt par ziedotu naudu – 500 000 rubļiem. Esam patiesi lepni un priecīgi, ka joprojām Latvijā ir uzņēmumi un cilvēki, kuri turpina atbalstīt un celt Bērnu slimnīcu, ieguldot nopelnītos līdzekļus bērnu veselībā,” informē fonda pārstāvji.

Bērnu slimnīcas fonda valdes locekle Inese Dābola portālam Skaties.lv atklāj, ka tik liela ziedojuma summa nekad iepriekš nav saņemta, un bijis liels pārsteigums, šī gada pēdējā darba dienā, fonda kontā ieraudzīt tik lielu naudas summu.

Dābola arī atklāj, ka ziedotājs norādījis, ka summa domāta, Bērnu slimnīcas attīstībai. Bērnu slimnīcas fonds jau nākamā gada sākumā plāno tikties ar uzņēmuma īpašniekiem, lai pārrunātu, kā vērtīgāk naudu ieguldīt slimnīcas uzlabošanai.