Netālu no Kundziņsalas ledū ielūzis makšķernieks

Komentāri

Vakar, ap pulksten vienpadsmitiem dienā, netālu no Kundziņsalas, kanāla ledū ielūzis kāds zemledus makšķernieks.

Glābējs atzīst, ka notikuma vietas apkārtnē ledus daudzviet bijis plankumains, kas liecinājis tikai par to, ka tas ir nedrošs. Diemžēl, ļaudis šo acīmredzamo brīdinājuma signālu nav ņēmuši vērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, pat visi piesardzības pasākumi nav 100% garantija, ka nenokļūsiet bīstamā situācijā, tādēļ jāpadomā arī par ekipējumu.

Foto

Makšķernieku veikalos atrodamas, gan glābšanas vestes un negrimstoši ziemas ”copes” kostīmi, gan ļoti noderīgie ”irbulīši” ar kuru palīdzību pēc ielūšanas var izrāpties atpakaļ uz ledus.

Neskatoties uz neskaitāmajiem brīdinājumiem un dažādiem aizliegumiem, arī šajā ziemas sezonā, jau vairāki cilvēki zaudējuši dzīvību noslīkstot. Diemžēl, dažās situācijās skaidrības par cilvēka likteni nebūs vēl ilgi.

Ja redzat kādu, kurš nonācis nelaimē uz ledus nekavējoties izsauciet glābējus, zvanot pa telefonu 112. Lai šādās situācijās ietaupītu tik dārgo laiku, mēģiniet pēc iespējas precīzāk nosaukt adresi vai vietu kur noticis negadījums. Ja esat drošs par saviem spēkiem, varat mēģināt arī palīdzēt pats.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl