Komentāri
Netālu no Ādažiem divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
Foto: Degpunktā

Kadagā, netālu no Ādažiem, divstāvu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, no notikuma vietas ziņo raidījums Degpunktā.

Izsaukums uz Ādažu novadu tika saņemts plkst. 11.19. Ierodoties notikuma vietā, divstāvu ēka dega pilnā platībā – kopumā dega 140 kvadrātmetru, no kuriem 80 kvadrātmetru pirmajā stāvā un 60 kvadrātmetru otrajā stāvā. Vēl plkst. 14.00 turpinājās ugunsgrēka likvidēšana, portālam Skaties.lv sacīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Upmalās esošā nama saimnieks, rīta agrumā izkurinājis krāsni un tad devies uz darbu. Tikai dažas stundas vēlāk, iezvanījies telefons un kaimiņš pastāstījis, ka mājā izcēlies ugunsgrēks.

Tā kā ugunsdzēsējiem, līdz notikuma vietai bija visai tāls ceļš, Edgars gaidot palīdzību darījis visu, lai liesmas neizplatītos tālāk.

Glābēji stāsta, ka lielo melno dūmu mutuli, kurš pacēlies virs nelaimes vietas ieraudzījuši, vēl būdami Ādažos. Tas ir, no gandrīz desmit kilometru attāluma.

Neskatoties uz to ka liesmas plosījušās aptuveni 140 kvadrātmetru platībā, aptuveni pēc pus stundas tās izdevies lokalizēt, atklāj vada komandieris. Lielāko bīstamību pašiem glābējiem radījis fakts, ka ēkā atrādās vismaz trīs gāzes baloni.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Foto no notikuma vietas:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl