Komentāri

Carnikavas novada domes izpilddirektors Raimonds Garenčiks, kurš jau domē izcēlies ar nelāgu attieksmi pret kolēģiem, šoreiz izcēlies, iespējams, vēl nelāgāk – viņš neievēro baseina kārtības noteikumus, turklāt sper citiem peldētājiem.

Pirmkārt, Carnikavas novada domes izpilddirektors, kurš iecienījis Ādažu Sporta centra peldbaseinu, neievēro tā kārtības noteikumus: nāk peldēt bez cepurītes un ignorē peldbaseina instruktoru aizrādījumus. Taču tas ir mazākais pārkāpums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā dienā vīrietis neesot bijis mierā ar diviem peldētājiem – vīru un sievu, kas peldējuši kādā no vidējiem celiņiem.

“Peldēja pāris – vīrs un sieva. Viņi bija diezgan ātri peldētāji, ne tādi, kuriem būtu jāpeld malējā celiņā. Raimonds vīrietim iespēra ar kājām pa vēderu, un tas tika fiksēts arī videokamerā. Sievietei arī bija iesitis ar rokām, peldot viņai garām,” stāsta peldbaseina instruktore.

Tajā dienā vīrietis esot iesitis arī bērnam, stāsta peldbaseina pārstāvji. Ādažu Sporta centra vadība apliecina, ka vienā dienā par vīrieti saņemtas trīs rakstveida sūdzības.

Carnikavas novada domes izpilddirektors Raimonds Garenčiks plašākai sabiedrībai zināms ar ilgu tiesvedību pret novada domi par viņa atstādināšanu. Par atstādināšanas iemeslu kalpojusi augstprātīga attieksme pret kolēģiem. Viņš tiesā uzvarējis un saņēmis atlīdzībā prāvu naudas kompensāciju.

R. Garenčiks 2009. gada septembrī noslēdza darba līgumu par stāšanos novada izpilddirektora amatā, bet 2010. tika atbrīvots, pamatojoties uz domes lēmumu, ka “izpilddirektora rīcība nav savienojama ar labas pārvaldības principiem un ētikas normām”. R. Garenčiks vērsās pret domi tiesā, un pēc trīs gadu tiesāšanās tika atzīts, ka viņa atbrīvošanas iemesls bijis politiski motivēts, un R. Garenčiks tika atjaunots amatā.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl