Neatkarīgi no Covid-19 izplatīšanās NA aicina pieteikties tradicionālajam lāpu gājienam

4 komentāri
Neatkarīgi no Covid-19 izplatīšanās NA aicina pieteikties tradicionālajam lāpu gājienam
OKSANA DŽADANA, F64

Neatkarīgi no Covid-19 izplatīšanās un ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) aicina pieteikties 18.novembra lāpu gājienam, kas parasti pulcē vairākus tūkstošus cilvēku.

Ņemot vērā Covid-19 straujo izplatību, patlaban iekštelpās ļauts pulcēties līdz 500, bet ārtelpās – līdz 1000 cilvēkiem.

Lasi vēl: Epidemiologs aicina izvairīties no kontakta ar cilvēkiem ārpus ikdienas ”sociālā burbuļa”

NA līderis Raivis Dzintars sociālo tīklu platformā “Facebook” paudis aicinājumu pieteikties dalībai ikgadējā 18.novembra lāpu gājienā, uzsverot, ka, “neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, valsts svētku lāpu gājiena tradīcijai jāturpinās”.

Dzintars gan piebilda, ka tomēr, lai mēs būtu gatavi pielāgoties dažādiem ar epidemoloģisko situāciju saistītiem ierobežojumiem, kurus vēl pašlaik grūti paredzēt, ikviens, kurš plāno piedalīties lāpu gājienā, aicināts aizpildīt tiešsaistes pieteikšanās formu.

Politiķis pieļāva, ka, iespējams, būs jākoriģē ierastā gājiena vieta, laiks, dalības nosacījumi un drošības noteikumi. “Ir daudz nezināmo, uz kuriem mums jāprot operatīvi pielāgoties. Kopā mums izdosies, bet tas prasa savlaicīgu dalībnieku apzināšanu un gatavību strauji katru informēt par izmaiņām,” skaidroja Dzintars.

Kā ziņots, ņemot vērā Covid-19 izplatīšanos, vairākas pašvaldības atcēlušas tradicionālos valsts svētku pasākumus 18.novembrī.

Turklāt pirmo reizi kopš neatkarības atgūšanas nenotiks arī Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes 11. un 18.novembrī, informēja Aizsardzības ministrijā.

4 komentāri