Komentāri

Latviešu un lietuviešu entuziasti apvienojuši spēkus, lai iekarotu pamestu viesnīcu “Slackline” Kauņā. Proti, tie ir ekstrēmā sporta veida “slackline” lietpratēji, kas, izkarot virves virs pamestās ēkas, pēc tam pa tām pārvietojas.

Slackline.lv komanda uz Kauņu devās decembra sākumā. Tur, apvienojot spēkus ar lietuviešu aktīvistiem, tika veikta nervus kutinošs “gājiens” pa virvēm virs pamestās viesnīcas “Respublikos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka ekstrēmā sporta veida piekritēji paguvuši tieši laikā, jo drīzumā šo “spoku namu” tiek plānots nojaukt.

Skaties VIDEO!

Lynu virš Respublikos/Slacklining above Respublika from Juozas Bobina on Vimeo.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl