Neņemot vērā lielo interesi, Dziesmu svētku papildkoncerti netiks rīkoti

1 komentārs

Neraugoties ne uz lielo skatītāju interesi, ne Dziesmu un deju svētku dalībnieku gatavību, Dziesmu svētkos papildkoncerti tomēr netiks rīkoti.

Šādu lēmumu vienbalsīgi pieņēma svētku mākslinieciskā padome, un tas šodien tika atbalstīts arī Dziesmu un deju svētku Rīcības komitejas sēdē. Papildkoncerti netiks rīkoti dalībnieku lielās slodzes dēļ. Tāpat ņemts vērā lielais senioru un bērnu dalībnieku skaits, turklāt mākslinieciskā padome uzskata, ka papildkoncertu dēļ cietīs priekšnesumu mākslinieciskā kvalitāte.

“Mākslinieciskā padome ir lēmusi, ka noslodze, senioru un bērnu drošība un mēģinājumu grafika blīvums, koncerta ģenerālmēģinājums sākas ceturtdien 10 vakarā – to visu saliekot kopā, tas lēmums ir šāds,” norāda Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņeviča.

Svētku organizētāji atklāja, ka ir saņēmuši ”Biļešu paradīzes” skaidrojumus par konstatētajiem pārkāpumiem, taču pagaidām tos nekomentē. Tagad tiekot domāts par to, lai problēmas neradītu biļešu tirdzniecība un kontrole pasākumu norises vietās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl