1 komentārs

Neraugoties ne uz lielo skatītāju interesi, ne Dziesmu un deju svētku dalībnieku gatavību, Dziesmu svētkos papildkoncerti tomēr netiks rīkoti.

Šādu lēmumu vienbalsīgi pieņēma svētku mākslinieciskā padome, un tas šodien tika atbalstīts arī Dziesmu un deju svētku Rīcības komitejas sēdē. Papildkoncerti netiks rīkoti dalībnieku lielās slodzes dēļ. Tāpat ņemts vērā lielais senioru un bērnu dalībnieku skaits, turklāt mākslinieciskā padome uzskata, ka papildkoncertu dēļ cietīs priekšnesumu mākslinieciskā kvalitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mākslinieciskā padome ir lēmusi, ka noslodze, senioru un bērnu drošība un mēģinājumu grafika blīvums, koncerta ģenerālmēģinājums sākas ceturtdien 10 vakarā – to visu saliekot kopā, tas lēmums ir šāds,” norāda Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņeviča.

Svētku organizētāji atklāja, ka ir saņēmuši ”Biļešu paradīzes” skaidrojumus par konstatētajiem pārkāpumiem, taču pagaidām tos nekomentē. Tagad tiekot domāts par to, lai problēmas neradītu biļešu tirdzniecība un kontrole pasākumu norises vietās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl