Neprātīga kaimiņa dēļ sievietei jāpamet savs dzīvoklis

0 Komentāru
Neprātīga kaimiņa dēļ sievietei jāpamet savs dzīvoklis
Ilustratīvs foto: LETA

Kāds vīrietis, kurš dzīvo Kvēles ielas daudzdzīvokļu mājā, neļauj saviem kaimiņiem dzīvot mierā. Viņš appludina kaimiņus un regulāri izraisa ugunsgrēkus. To nav varējusi izturēt vienu stāvu zemāk dzīvojoša kundze, kas šā iemesla dēļ pārcēlās uz citu dzīvesvietu. Policija vien noplāta rokas.

Nesenākais ugunsgrēks izcēlies šīs nedēļas trešdienā. Nama iedzīvotāji esot pamanījuši, ka kāpņutelpu piepildījuši dūmi. Viņi uzreiz noģiduši, ka pie vainas ir minētais trešajā stāvā dzīvojošs kungs, kura miteklī ugunsgrēks izceļas ne pirmo reizi.

”Aprīlī viņam aizdegās krēsls. Kaimiņi izsauca ugunsdzēsējus, kas atbrauca un izmeta to degošo krēslu pa logu,” atceras kaimiņiene.

Šoreiz uzdzīves miteklī aizdegušās drēbes. Lai ugunsnelaimi apdzēstu, glābējiem nācās dzīvoklī iekļūt pa logu. Kad tas izdevies, uguns tika veiksmīgi nodzēsta.

Lai arī šajā gadījumā viss beidzies nosacīti laimīgi, mājas iedzīvotāji ir iedzīti izmisumā. Proti, dzīvošana šajā namā līdzinoties “sēdēšanai uz kūpošas pulvera mucas”. Piemēram, Ludmila, kuras īpašums atrodas tieši zem neprātīgā kunga mitekļa, jau pārcēlusies uz citu vietu. ”Es šeit nevaru ne pagulēt, ne paēst. Viņš ir pilnībā degradēta persona. Divreiz jau bija ugunsgrēks, viņš ir arī nopludinājis manu dzīvokli, kur iepriekš bija remonts. Es par savu naudu viņam tualeti salaboju, jo Rīgas namu pārvaldnieks to atteicās darīt,” stāsta Ludmila.

Iedzīvotāji par šo vīrieti sūdzējušies gan Rīgas namu pārvaldē, gan policijā, taču rezultātu tas nav devis. Vīrietis turpina dzert un uz ballītēm aicina savus draugus.

Plašāk par šo tematu  raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 Komentāru