NEPLP turpmāk vadīs Aija Dulevska

Komentāri

Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja turpmāk būs līdzšinējā šā amata pienākumu izpildītāja Aija Dulevska.

Tāds lēmums šodien tika pieņemts padomes ārkārtas sēdē. Līdz balsojumam par otru kandidāti – Daci Ķezberi – padomes locekļi nemaz netika, jo jau ar četrām balsīm “par” amatā bija ievēlējuši Dulevsku. “Pret” viņas kandidatūru balsoja vienīgi ar tiesas spriedumu darbā atjaunotais kādreizējais padomes vadītājs Ainārs Dimants. Jaunajai un bijušajam vadītājam katram ir sava vīzija, kā turpmāk ritēs padomes darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Līdz ar padomes priekšsēdētāja ievēlēšanu pārdalītas arī padomes locekļu pārraudzības sfēras. Par komercradio nozari turpmāk atbildēs Dulevska. Iepriekš par šo jomu atbildēja Dainis Mjartāns, kurš turpmāk pārraudzīs tikai Latvijas Radio. Tikmēr Dimantam uzticēta atbildība par komerctelevīzijām, kā arī sadarbības projektiem ar sabiedriskajiem medijiem. Ivars Zviedris kā līdz šim turpinās atbildēt par kabeļtelevīzijām un reģionālajām televīzijām, bet Ķezbere – par Latvijas Televīziju.

Jau šonedēļ, 7. janvārī, tiks vēlēts arī padomes vadītājas vietnieks. Šim amatam tiks virzīta Ķezberes kandidatūra.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl