NEPLP nesteigsies ar jauna LTV valdes konkursa sludināšanu

1 komentārs
NEPLP nesteigsies ar jauna LTV valdes konkursa sludināšanu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Ņemot vērā aizdomu ēnu pār iepriekšējo LTV valdes konkursu, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi pagaidām atkārtotu konkursu nerīkot.

Pēc padomes vadītājas Daces Ķezberes teiktā, konkurss netiks izsludināts, kamēr nebūs prokuratūras atzinuma, cik likumīgi par LTV valdes locekļiem tika apstiprināti Einārs Giels un Eva Juhņēviča.

Tāpat padome pirms jauno valdes locekļu izraudzīšanās vēlas saprast, uz cik ilgu laiku viņi tiktu iecelti, jo Saeima šogad paredzējusi pieņemt jaunu sabiedrisko mediju likumu.

“Būs izmaiņas statūtos, paliks viens valdes loceklis, kuram būs iespējas strādāt līdz brīdim, kad tiks sludināts konkurss un kad mēs sapratīsim, uz cik ilgu laiku tiks ievēlēts LTV priekšsēdētājs un valdes loceklis satura un attīstības jautājumos. Vai trīs valdes locekļi būs paredzēti jaunajā Sabiedrisko mediju likumā, ko mēs arī nezinām, vai būs viens ģenerāldirektors, ka tas ir pašreiz esošajā redakcijā,” norāda Ķezbere.

Tas nozīmē, ka vēl vismaz vairākus mēnešus LTV vadīs valdes loceklis finanšu jautājumos Ivars Priede, kuram gan būšot iespējas izvēlēties sev par palīgiem prokūristus no LTV darbinieku vidus.

1 komentārs