NEPLP ar ”Latvijas Radio” valdi sola izstrādāt plānu, kā paaugstināt darbinieku algas

Komentāri

Nekādas skaidrības gan joprojām nav par ”Latvijas Radio” žurnālistu algām. Jau stāstījām, ka arī radio žurnālisti prasa celt krīzes laikos nogrieztās algas, pretējā gadījumā brīdinot par klusumu ēterā. Šo jautājumu radio kapitāldaļu turētājs – Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) – šodien pārrunāja ar radio valdi, un pēc sarunas kļuva skaidrs – uz ātru atrisinājumu radio ļaudis var necerēt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Radio valde nespēj savā starpā sastrādāties.

Radio valde uz tikšanos ar NEPLP izsaukta pēc darbinieku draudiem, algu nepaaugstināšanas gadījumā, pat streikot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbinieki pārmet valdei nespēju komunicēt savā starpā, kā arī nevēlēšanos runāt ar viņiem par algas jautājumu. Pēc tikšanās Radio valdei uzdots līdz 1. martam iesniegt dokumentus par līdzšinējo algu politiku, lai varētu spriest, kā rīkoties tālāk.

Skaidrs tomēr ir tas, ka radio darbiniekiem algu apmēros šogad pamatīgas izmaiņas nav gaidāmas.

Par Radio valdes locekļu saspringtajām attiecībām klīst pat leģendas, piemēram, ka viņi savā starpā sazinās ar vēstulēm, lai gan sēž blakus kabinetos.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl