Nepilnus divus gadus vecais puisēns atrasts aptuveni 5 km no pazušanas vietas

Pievienot komentāru
Nepilnus divus gadus vecais puisēns atrasts aptuveni 5 km no pazušanas vietas
FOTO: LETA

Pirmdienas rītā ap plkst. 6.20 atrasts Engures novada Engures pagasta Abragciemā no kempinga teritorijas pazudušais divus gadus vecais zēns.

Bērniņu atrada viens no brīvprātīgajiem ap 6.20 Bērzciemā mežā guļam sūnās aptuveni 40 m no ceļa. Puisītis ir nodots vecāku rokās.

Bērniņu vēl apskatīs mediķi, taču pirmajā mirklī šķiet, ka puisītim nekas nekait, redzami vien kukaiņu kodumi.

Policija pateicas ikvienam, kurš iesaistījās meklēšanas operācijā. Meklēšanā bija iesaistīti 30 Valsts policisti, 40 zemessargi, 5 pašvaldības policisti un daudzi brīvprātīgie. Meklēšana norisa gan no gaisa ar NBS helikopteru, gan uz zemes, piesaistot arī kinologu.

Īsi pirms zēna atrašanas pāris kilometru attālumā no Abragciema kempinga Bērzciema virzienā smiltīs tika pamanīts bērna apavu pēdas nospiedums, līdz ar to meklēšanas darbi tika novirzīti uz šo rajonu.

Kā ziņots, zēns pazuda svētdienas vakarā ap plkst. 19.30 Engures pagastā, kempinga Abragciema baloži teritorijā. Puisēns spēlējās smilšu kastē kopā ar citiem bērniem, kad māte uz brīdi atstāja viņu nepieskatītu, lai nomazgātu traukus. Kad sieviete atgriezās, dēls vairs nav bijis atrodams.

Tika sākta zēna meklēšana, kurā iesaistījās plaši spēki – aptuveni 30 Valsts policijas darbinieku, 40 zemessargu, pieci Engures novada Pašvaldības policijas darbinieki, kinologs, Nacionālo bruņoto spēku helikopters un vairāki brīvprātīgie no dažādām Latvijas vietām. Tika pārmeklēts gan mežs, gan jūras krasts.

Valsts policijā apstiprināja, ka meklēšanā tika pieredzēta liela cilvēku atsaucība un tika saņemti daudzi iedzīvotāju zvani.