Komentāri

Nedzīvojam Islandē un ja mājas pagalmā izveidojas “geizers”, ir skaidrs, ka plīsusi kāda ūdens caurule. Šāda situācija ceturtdien izveidojusies Rīgā, Deglava ielā un vēl šodien tuvējās mājas iemītniekiem krānā nav ūdens, jo kaimiņi cenšas notikušo slēpt. 

Blakus Deglava ielas 56 namam kādā zemes īpašumā saimnieki uzsākuši rakšanas darbus ar smago tehniku. Kādu mērķu vadīti viņi veidojuši izrakumus, nav zināms, bet viens ekskavatora kausa raciens izrādījies par dziļu un pārrāvis ūdensvadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gunta apģērbusies un kāpusi lejā skaidroties, kas par lietu, taču viņas jautājumi nevienam nav šķituši nopietnas atbildes vērti. Sieviete izsaukusi pašvaldības policiju. Kāds brītiņš pagājis, taču inspektori blakus paspējuši sastapt teritorijas saimnieci.

“Degpunktā” komanda otrā īpašumā sastop kādu sievieti un vīrieti, kuri ieraugot kameru cenšas strauji pazust no notikuma vietas. Vīrietis, kurš vēl pirms brīža staigāja pa īpašumu, virināja sētas vārtiņus un pētīja apkārtni, tagad saka, ka viņš ar notikušo nekādi nav saistīts.

Rīgas namu pārvaldnieks saka, ka iestāsies par saviem iedzīvotājiem un jau tagad tiek meklēts risinājums, lai cilvēki nepaliktu bez ūdens. Pārvaldnieks centies arī uzrunāt blakus teritorijas īpašniekus, lai situāciju risinātu izlīguma ceļā, taču šķiet otru pusi tas absolūti neinteresē.

“Degpunktā” turpinās sekot šīs lietas attīstībai un jau nākamnedēļ ziņosim par to kāds sods piemērots par ūdensvada pārraušanu, vai tas sataisīts un vai vispār policija un citi atbildīgie būs spējuši adekvāti reaģēt uz neapdomīgās rakšanas veicēju konstanto vienaldzību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl