Nepatīkama situācija Rīgas mikrorajonā: pārrauj ūdensvadu un mēģina slēpt avāriju

0 Komentāru
Nepatīkama situācija Rīgas mikrorajonā: pārrauj ūdensvadu un mēģina slēpt avāriju

Nedzīvojam Islandē un ja mājas pagalmā izveidojas “geizers”, ir skaidrs, ka plīsusi kāda ūdens caurule. Šāda situācija ceturtdien izveidojusies Rīgā, Deglava ielā un vēl šodien tuvējās mājas iemītniekiem krānā nav ūdens, jo kaimiņi cenšas notikušo slēpt. 

Blakus Deglava ielas 56 namam kādā zemes īpašumā saimnieki uzsākuši rakšanas darbus ar smago tehniku. Kādu mērķu vadīti viņi veidojuši izrakumus, nav zināms, bet viens ekskavatora kausa raciens izrādījies par dziļu un pārrāvis ūdensvadu.

Gunta apģērbusies un kāpusi lejā skaidroties, kas par lietu, taču viņas jautājumi nevienam nav šķituši nopietnas atbildes vērti. Sieviete izsaukusi pašvaldības policiju. Kāds brītiņš pagājis, taču inspektori blakus paspējuši sastapt teritorijas saimnieci.

“Degpunktā” komanda otrā īpašumā sastop kādu sievieti un vīrieti, kuri ieraugot kameru cenšas strauji pazust no notikuma vietas. Vīrietis, kurš vēl pirms brīža staigāja pa īpašumu, virināja sētas vārtiņus un pētīja apkārtni, tagad saka, ka viņš ar notikušo nekādi nav saistīts.

Rīgas namu pārvaldnieks saka, ka iestāsies par saviem iedzīvotājiem un jau tagad tiek meklēts risinājums, lai cilvēki nepaliktu bez ūdens. Pārvaldnieks centies arī uzrunāt blakus teritorijas īpašniekus, lai situāciju risinātu izlīguma ceļā, taču šķiet otru pusi tas absolūti neinteresē.

“Degpunktā” turpinās sekot šīs lietas attīstībai un jau nākamnedēļ ziņosim par to kāds sods piemērots par ūdensvada pārraušanu, vai tas sataisīts un vai vispār policija un citi atbildīgie būs spējuši adekvāti reaģēt uz neapdomīgās rakšanas veicēju konstanto vienaldzību.

0 Komentāru