Neparasti mākslas objekti un Ziemassvētku egles atkal iekaro Rīgu! Skaties FOTO!

Komentāri

Šodien atklāj kārtējo vides objektu festivālu “Ziemassvētku egļu ceļš”. 11. novembra krastmalā tiks oficiāli iedegta svētku egle.

Šajā festivālā līdz pat nākamā gada 8. janvārim būs apskatāmi 35 profesionālu mākslinieku, radošo industriju pārstāvju un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gadā ar stāstu par Ziemassvētku egles rotāšanas tradīciju, kas pirms 500 gadiem radusies Rīgā, sākās pirmais vides objektu festivāls ”Ziemassvētku egļu ceļš”. Šobrīd šis vides objektu festivāls ir vienīgais šāda veida urbānās mākslas un vides dizaina projekts visā Eiropā, un kopumā tapis jau 141 oriģināls mākslas darbs.

Ziemassvētku simbols – egle ­– tiek eksponēta jaunos un neparastos vizuālos risinājumos gan Rīgas centrā, gan apkaimēs, tā Ziemassvētku laikā padarot pilsētvidi neparastāku.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl