Neparasti mākslas objekti un Ziemassvētku egles atkal iekaro Rīgu! Skaties FOTO!

Komentāri

Šodien atklāj kārtējo vides objektu festivālu “Ziemassvētku egļu ceļš”. 11. novembra krastmalā tiks oficiāli iedegta svētku egle.

Šajā festivālā līdz pat nākamā gada 8. janvārim būs apskatāmi 35 profesionālu mākslinieku, radošo industriju pārstāvju un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gadā ar stāstu par Ziemassvētku egles rotāšanas tradīciju, kas pirms 500 gadiem radusies Rīgā, sākās pirmais vides objektu festivāls ”Ziemassvētku egļu ceļš”. Šobrīd šis vides objektu festivāls ir vienīgais šāda veida urbānās mākslas un vides dizaina projekts visā Eiropā, un kopumā tapis jau 141 oriģināls mākslas darbs.

Ziemassvētku simbols – egle ­– tiek eksponēta jaunos un neparastos vizuālos risinājumos gan Rīgas centrā, gan apkaimēs, tā Ziemassvētku laikā padarot pilsētvidi neparastāku.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl