Neparastas ekspozīcijas skolas un grāmatu izstādē pulcē simtiem cilvēku! Skaties FOTO

Komentāri
Neparastas ekspozīcijas skolas un grāmatu izstādē pulcē simtiem cilvēku! Skaties FOTO
Foto: Monta Jakovela

Šodien Ķīpsalā atklāta starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2017” un grāmatniecības pasākums “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”. Kā novēroja TV3 Ziņas, pasākums pulcējis simtiem grāmatu lasītāju un cilvēkus, kas meklē dažādas izglītības iespējas.

Ķīpsalas zālēs izstādes laikā notiks plaši pasākumi, kuros lasītājiem būs iespēja tikties ar grāmatu rakstniekiem, tulkotājiem, izdevējiem. Būs iespēja arī iepazīties ar jaunajām grāmatām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt izstādes “Skola 2017” laikā būs iespēja iegūt informāciju par mācību iespējām un palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē varēs uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Foto

Plašāk par grāmatu un skolas izstādi TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl