Nepalaid garām! Kuldīgā rīt “lidojošo” zivju svētki

Komentāri
Nepalaid garām! Kuldīgā rīt “lidojošo” zivju svētki
FOTO: Jānis Zariņš ()

Kā katru gadu, Kuldīga aprīlī piesaista vislielāko tūristu skaitu, jo arī šajā pavasarī Ventas rumbā “lido” zivis. “Lidojošo” zivju vērošana sasniegs kulmināciju rīt, kad pilsētā notiks palu šovs Lido zivis Kuldīgā, ar ko tiks atklāta šā gada tūrisma sezona.

Ventas rumbā vimbu lēkšana ir vērojama apmēram trīs, četras nedēļas. Par “lidojošām” zivīm tūristi interesējas visu mēnesi. Pašvaldības pārstāvji akcentē, ka aprīlī Ventas rumbu apmeklējuši ap 20 000 cilvēku. Tāpēc arī šis laiks tiek izmantots, lai sāktu tūrisma sezonu ar tradicionālo pasākumu Lido zivis Kuldīgā.

Foto

Plašāku stāstu par Kuldīgas svētkiem skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl