Komentāri

Policija aizturējusi vairākas valsts amatpersonas, proti, maksātnespējas administratorus.

Valsts policija vakar aizturējusi likvidējamās “Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu. Iespējams, ir aizturēts vēl trešais administrators Nauris Durevskis, kā arī finansists Jorens Raitums, kuru jau pērn kopā ar toreizējo Jūrmalas mēru un uzņēmēju Jūliju Krūmiņu aizturēja KNAB lietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban nav zināms, kādā kriminālprocesā visas šīs aizturēšanas notikušas. Policijas informācija ir pavisam skopa.

Andrejs Grišins
VP Kriminālpolicijas priekšnieks

Ekonomikas policija vakar veica virkni procesuālo darbību iepriekš ierosinātajos kriminālprocesos par iespējamiem noziedzīgajiem nodarījumiem, kas ir izdarīti maksātnespējas procesu laikā. Procesuālo darbību rezultātā ir aizturētas četras personas, tostarp administratori un tika veikta virkne kratīšanu. Pašlaik situācija ir tāda, ka, izmeklēšanas interesēs un respektējot izmeklēšanas noslēpumu, plašāku informāciju sabiedrībai sniegt nevaram.

Kā zināms, administratori Sprūds un Krūms tiek pretrunīgi vērtēti, un viņi savulaik jau nonākuši tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā.

Plašāk par amatpersonu aizturēšanām – LNT Ziņu sižetā!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl