Komentāri

Policija aizturējusi vairākas valsts amatpersonas, proti, maksātnespējas administratorus.

Valsts policija vakar aizturējusi likvidējamās “Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu. Iespējams, ir aizturēts vēl trešais administrators Nauris Durevskis, kā arī finansists Jorens Raitums, kuru jau pērn kopā ar toreizējo Jūrmalas mēru un uzņēmēju Jūliju Krūmiņu aizturēja KNAB lietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban nav zināms, kādā kriminālprocesā visas šīs aizturēšanas notikušas. Policijas informācija ir pavisam skopa.

Andrejs Grišins
VP Kriminālpolicijas priekšnieks

Ekonomikas policija vakar veica virkni procesuālo darbību iepriekš ierosinātajos kriminālprocesos par iespējamiem noziedzīgajiem nodarījumiem, kas ir izdarīti maksātnespējas procesu laikā. Procesuālo darbību rezultātā ir aizturētas četras personas, tostarp administratori un tika veikta virkne kratīšanu. Pašlaik situācija ir tāda, ka, izmeklēšanas interesēs un respektējot izmeklēšanas noslēpumu, plašāku informāciju sabiedrībai sniegt nevaram.

Kā zināms, administratori Sprūds un Krūms tiek pretrunīgi vērtēti, un viņi savulaik jau nonākuši tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā.

Plašāk par amatpersonu aizturēšanām – LNT Ziņu sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl