Neoficiāla informācija: no Covid‑19 mirušais Cimdars, iespējams, uzrādījis viltotu vakcinācijas sertifikātu

59 komentāri
Neoficiāla informācija: no Covid‑19 mirušais Cimdars, iespējams, uzrādījis viltotu vakcinācijas sertifikātu
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Policijā sākto kriminālprocesu skaits saistībā ar Covid-19 sertifikāta viltošanu tuvojas diviem desmitiem un tuvākajā laikā, visticamāk, tiks uzsākts vēl kāds.

TV3 Ziņu dienesta rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka mediķi gatavojas vērsties pie likumsargiem par kāda pret Covid-19 it kā vakcinēta pacienta nāvi. Notikušā apstākļi liecinot ka mirušais patiesībā nebija vakcinēts.

Lasi vēl – Covid-19: aizdomās par vakcinācijas sertifikātu viltošanu Rīgas reģionā aizturētas četras personas

TV3 Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka viltotā sertifikāta uzrādītājs bijis aizvakar no Covid-19 mirušais bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars. Tāpat viltotu sertifikātu šajā pat medicīnas iestādē, iespējams, uzrādījis vēl kāds Cimdaram tuvs cilvēks, kurš slimnīcā reanimācijā cīnās par savu dzīvību.

Arņa Cimdara ģimene kategoriski noraida vakar TV3 Ziņās publiskoto neoficiālo informāciju par pieļāvumu, ka šonedēļ no Covid-19 mirušajam bijušajam Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājam, iespējams, varētu būt bijis it kā viltots vakcinācijas sertifikāts.

Cimdara ģimene šodien, 23.oktobrī, izplatījusi paziņojumu kurā noliedz šādu iespēju un TV3 ziņu izplatīto neoficiālo informāciju dēvē par pilnīgu safabricējumu, klaju apmelojumu, neprofesionālu rīcību un prasa šīs informācijas atsaukšanu… Ģimene norāda, ka Arnis Cimdars nebija vakcinējies pret Covid-19 un stingri iestājas par faktu, ka Cimdara rīcībā nebija viltota Covid-19 vakcinācijas sertifikāta un viņš nebija tā uzrādītājs.

TV3 Ziņās noteikti turpināsim skaidrot notikušā apstākļus.

59 komentāri