Nenoskaidroti ļaundari Rīgā sadedzina vienu un sasit vēl vairākas automašīnas

0 Komentāru
Nenoskaidroti ļaundari Rīgā sadedzina vienu un sasit vēl vairākas automašīnas
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Pagaidām nenoskaidroti ļaundari naktī uz sestdienu Rīgā sadedzinājuši vienu un sasituši vairākas automašīnas.

Dedzināšana notikusi Zirņu un Hospitāļu krustojumā – tur vēl šodien vēl redzamas ugunsdzēsības putas, kas sakrājušās peļķē.

Vēl vismaz trīs automašīnām sasisti stikli, un saliktas zīmītes aiz logu tīrītājiem, ar aicinājumu vērsties policijā. Visticamāk, huligāniskās darbības izdarītas piektdienas naktī.

Kā informē policija, kopā bojātas ir deviņas automašīnas un viena nodedzināta. Vainīgais nācis no Valdemāra ielas un savus izgājienus turpinājis līdz pat Mēness ielai. Pārsvarā viņš kāpis uz mašīnām un staigājis pa tām. Manējā bija pārāk augsta, tā arī netika augšā, bet saskrāpēja un kaut ko izdarīja ar riepām, ka tās ir nolaidušas gaisu, gan. Nolauza numura zīmi un turpināja savu ceļu tālāk.

Mašīnu, kuru atrada sadegušu, ļaundaris nosvilināja pie tās pie stumjot aizdedzinātu atkritumu tvertni. No uguns liesmām cieta arī vēl viena blakus esošā mašīna. Uz vienas mašīnas viņš atstājis arī pusapēstu sviestmaizi, uz citas – no kādas mašīnas nolauzto reģistrācijas numurzīmi. Par izdarīto ir uzsākts kriminālprocess un policija aicina atsaukties aculieciniekus.

0 Komentāru