Nenokavē! Eņģeļi pār Latviju nolaidīsies jau šovakar. Skaties koncertu tiešraidē un ziedo!

Pievienot komentāru
Nenokavē! Eņģeļi pār Latviju nolaidīsies jau šovakar. Skaties koncertu tiešraidē un ziedo!
Foto: f64

Kopš novembra vidus norisinās labdarības akcija. Kā ierasts, tā noslēgsies ar īpašu labdarības koncertu, ko ikviens varēs baudīt tiešraidē jau šovakar – 20. decembrī plkst. 21.00 kanālā LNT un TVPlay.lv. Skatītājus priecēs skaistākās Ziemassvētku dziesmas Kārļa Lāča aranžējumā un īpašas Paula Bankovska pasaciņas par cerību un mīlestību. Noticiet labestībai un brīnumam, jo tikai kopā iespējams palīdzēt saziedot naudu smagi slimu bērnu ārstēšanai.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Eņģeļi pār Latviju koncertā skatītāji varēs baudīt ne tikai skaistas Ziemassvētku dziesmas Kārļa Lāča apdarē, bet arī Paula Bankovska pasakas, ko viņš rakstījis īpaši akcijas vēstnešiem. Pasakas par cerību un sirsnību koncertā lasīs sabiedrībā pazīstami cilvēki.  Tāpat akcijai aicinās ziedot Latvijā iemīļoti un populāri mūziķi, tostarp Aija Andrejeva, Aija Andrejeva, Māra Upmane-Holšteine, Intars Busulis, Rēzija Kalniņa un citi. Šogad koncertu vadīs LNT raidījuma 900 sekundes vadītāja Kristīne Garklāva un divu bērnu tētis, seriāla UgunsGrēks aktieris Kristaps Rasims.

Foto

Saruna ar slavenību

Kamēr  norisināsies Eņģeļi pār Latviju koncerts, studijā kā ierasts darbosies arī zvanu centrs. Ikvienam būs lieliska iespēja, zvanot uz tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro, aprunāties ar Latvijā mīlētām un cienītām personībām. Ar ziedotājiem koncerta tiešraides laikā sarunāsies Gundega Skudriņa, Artūrs Mednis, Ineta Radēviča, Mārtiņš Pļaviņš, Ilze Dobele, Kristaps Rūķītis, Andris Freidenfelds, Māris Grigalis un citi.

Ziedot akcijai Eņģeļi pār Latviju ir iespējams arī ziedojumu kastītēs Rimi un Superneto veikalos, kā arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv.