1 komentārs
Ņem vērā! Pēdējo dienu var deklarēties Rīgā, lai saņemtu NĪN atlaides
FOTO: LETA

Šodien pēdējo dienu var deklarēt savu dzīvesvietu Rīgā, lai saņemtu nekustamā īpašuma nodokļa atlaides.

Pašvaldība aicina to neatlikt uz pēdējo brīdi, jo elektroniskās deklarēšanās sistēma šovakar nebūs pieejama.

No šā gada Rīgā mājokļiem, kuros neviens nav deklarējies, nodokļa likme noteikta pusotra procenta apmērā. Un tas ir līdz pat septiņām reizēm vairāk nekā tiem mājokļiem, kurus kāds norādījis kā savu deklarēto dzīvesvietu.

Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, ka viņi par jauno kārtību nav zinājuši, Rīgas dome noteica pārejas periodu, dodot laiku dzīvesvietu deklarēt vēl līdz februāra beigām.

Tiem, kas vēlas to darīt elektroniski ar portāla Latvija.lv starpniecību, jāņem vērā, ka no plkst. 23.30 to nebūs iespējams izdarīt un arī liela pieprasījuma gadījumā var rasties tehniskas problēmas.

Izmaiņas nodokļos pašvaldība pamato ar to, ka liela daļa tukšo dzīvokļu Rīgā pieder vai nu ārzemniekiem, vai juridiskām personām, kam nebūtu pamatoti piešķirt atlaides.

TOP komentāri

  • oomīte
    +1 +1 0

    oomīte

    deklarējies, lai papildinātu sc ķešu lai būtu vairāk līdzekļu plakātiem un tava pilsēta nesaņemtu neko.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl