Komentāri
Nelikumīgu GNP izciršanu veikusi, iespējams, jau iepriekš ar vairākām tiesvedībām saistīta persona
FOTO: Alberts Dinters. Bez Tabu

Pirms divām nedēļām TV3 raidījums Bez Tabu jau ziņoja par, iespējams, nelikumīgu koku ciršanu Gaujas vecupes tīrīšanu Gaujas Nacionālajā parka teritorijā. Iepriekš sniegtā informācija ir apstiprinājusies, turklāt kļuva zināms, ka daļa darbu veikti bez jebkādām atļaujām un saskaņošanas.

Dabas aizsardzības pārvaldē informē, ka viens no īpašumiem pieder Ginta Lazdiņa mātei. Viņa vārdu mediji saista ar vairākām tiesvedībām, kurās viņš ir kā aizdomās turamais par nelikumīgām darbībām tieši Gaujas Nacionālajā parkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par nodarīto Dabas aizsardzības pārvalde ierosinājusi vairākas administratīvās lietvedības. Nebija skaidrs, vai rakšana notiek Gaujas meandra līkumā vai dīķī.

Šobrīd Bez Tabu rīcībā nonākusi informācija par vēl vairākām Nacionālā parka teritorijām, kur, iespējams, veiktas vēl vairākas nelikumīgas darbības.

Viens no īpašumiem tiek saistīts ar tagadējā Siguldas mēra vārdu. Bez Tabu devās atkārtoti uz Gaujas Nacionālo parku, ko viņi skatīja jau labi zināmajā vietā un kāds ir Dabas aizsardzības pārvaldes slēdziens skaties jau šovakar  Bez Tabu plkst. 19.30!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl