Komentāri

Šodien aprit precīzi divi mēneši, kopš spēkā stājušies strīdīgie azartspēļu ierobežojumi internetā. Kamēr nelegālo vietņu lietotāji vēl meklē veidus, kā tos apiet, inspekcija paliek pie pārliecības, ka pusgada – gada laikā nelikumīgās izložu vietnes Latvijā būs pilnībā izskaustas. 

1.augustā stājās spēkā grozījumi ar augstu mērķi – izskaust aptuveni 1500 nelegālo interneta vietņu, kurās cilvēki spēlē kārtis, liek likmes un piedalās totalizatoros. Citiem vārdiem, aizraujas ar virtuālajām azartspēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai četras mājaslapas līdz šim darbojās legāli, pārējās – ēnu zonā. Tātad arī nemaksāja nodokļus. Kopš augusta sākuma nelegālās vietnes ir slēgtas.

Kopš augusta azartspēļu uzraugs jau bloķējis vairāk nekā 200 domēna vārdu un gandrīz 400 IP adrešu. Tomēr tā ne tuvu vēl nav likumdevēja uzvara.

Hakeri pat savos blogos dižojas, ka māk apiet uzliktos ierobežojumus, tomēr inspekcijas vadītāja paliek pie pārliecības – aizliegums tik un tā bija nepieciešams.

Pagaidām neviens jauns azartspēļu uzņēmums vēl nav legalizējies. Tirgū joprojām ir tikai 4 godīgi spēlētāji, bet pārējie vēl meklē aizlieguma apvedceļus. Tomēr spēļu biznesa asociācija ir optimistiska – gada laikā tirgus būšot sakārtots.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl