“Nelec augstāk par savām “olām”!” Reiks bezmaksas seminārā jauniešiem stāsta, kā sasniegt mērķus

3 komentāri
“Nelec augstāk par savām “olām”!” Reiks bezmaksas seminārā jauniešiem stāsta, kā sasniegt mērķus
FOTO: Publicitātes foto

Bezmaksas semināros #PanākumuSkola lektori jauniešiem Latvijā palīdz apgūt darba tirgum un biznesam nepieciešamās iemaņas. Viens no kampaņas vēstnešiem ir arī mūziķis Arvis Reiks.

Viņš jau iepriekš notikušā lekcijā mudināja jauniešus celties un darīt, sniedza noderīgus padomus, kā sasniegt savus mērķus, un dalījās ar savu pieredzi, kā sevi attīstīt tālāk.

Arvis Reiks

Arvis Reiks
Mūziķis

Atceries, ka forši ir būt svarīgam, bet svarīgāk ir būt foršam!

Starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros 24. maijā Rīgā norisināsies bezmaksas seminārs jauniešiem. Šajā seminārā ar pieredzi un zināšanām dalīsies Latvijas digitālā mārketinga un sociālo tīklu guru Artūrs Mednis, uzņēmēja Alise Balgalve un personāla speciāliste Agata Anča.

Artūrs Mednis ir radošās digitālā satura mārketinga aģentūras “New Black” īpašnieks. Artūrs savā lekcijā pastatīs par to, cik svarīgs ir fokuss, komanda un komandas līderis. Caur savu iegūto pieredzi Artūrs izklāstīs, kā nonāca līdz savas aģentūras dibināšanai, un padalīsies ar zināšanām, kā ikvienam veidot nozīmīgu karjeru.

Alise Balgalve –”Graci” idejas autore un vadītāja. Panākumu atslēga ir ne tikai gribēt, bet arī darīt, uzskata Alise. Prieku sagādā apziņa, ka veido pasauli labāku. Biznesa lēdija, kura ikdienas skrējienā neatsakās no augstpapēžu kurpēm. Alise pastāstīs par savu izpratni un piedzīvoto – ideju komercializēšanu un to novešanu līdz rentablam biznesam. Alise dalīsies ar savām piedzīvotajām veiksmēm un neveiksmēm, kā arī skaidros par vides būtisko ietekmi, un kāpēc svarīgi ir dalīties.

Agata Anča ir personāla vadības risinājumu uzņēmuma “Talentor Latvia” partnere, augstākās vadības līmeņa atlases konsultante ar vairāku gadu pieredzi darbinieku izaugsmes jautājumos. Agata pastāstīs, kā saprast, vai konkrētā nodarbošanās ir piemērota, un ieteiks, kā gūt panākumus karjerā.

#PanākumuSkola semināra lektori palīdzēs gan ar praktiska rakstura padomiem saistība ar mūsdienu darba, tehnoloģisko un ekonomisko vidi, gan dalīsies pašu stāstos par veiksmēm un neveiksmēm.

Seminārs norisinās kopstrādes telpā “PEOPLE WORK” E. Birznieka-Upīša 21, Rīga LV-1011.  Ierašanās no plkst. 17:45 līdz 18:15.

Ja arī Tu vēlies piedalīties, reģistrējies bezmaksas semināram ŠEIT!

#PanākumuSkola ir Coca‑Cola HBC īstenota programma visās 28 uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programmas mērķis ir atbalstīt jauniešus veiksmīgā karjeras uzsākšanā, attīstot būtiskākās dzīves un uzņēmējdarbības prasmes un veicinot kontaktu tīklu izveidi.