Komentāri

Februārī apritēs gads kopš Rīgas mikrorajonā uzdarbojās pedofils un šķiet, ka tas jau ir ļoti sen. Kāds uzmanīgs interneta lietotājs un Bez Tabu skatītājs pamanījis, ka policija nav darījusi visu, lai šo personu atrastu.

Valsts policijas mājaslapas sadaļā Policija meklē līdz raidījuma Bez Tabu intereses nebija ievietots Imantas pedofila fotorobots. Tas rada šaubas par to, cik nopietni policija šo personu meklē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargu mājas lapā ievietotas aptuveni 330 aizdomās turamo personu ģīmetnes, tomēr šo personu vidū nekādi neizdodas atrast joprojām meklēšanā izsludināto Imantas pedofilu, par kura upuriem ir kļuvuši vairāki nepilngadīgi bērni.

Raidījums Bez Tabu veic eksperimentu, kurā pārbauda vai pedofila uzdarbošanās rajonā – Imantā ir izvietoti meklētās personas fotoroboti. Diemžēl secinājums nav iepriecinošs, nekur fotoroboti nav manāmi.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis gan norāda, ka pedofila meklēšana joprojām turpinās.

”Šobrīd policija pārbaudījusi jau vairāk nekā 400 personas. Vairāk nekā 400 personas ir tādas, kurām ir veiktas DNS ekspertīzes, taču vēl vairāk personas ir pārbaudītas pēc citām metodēm,” norāda Sadovskis.

Lasi vēl