Komentāri

Februārī apritēs gads kopš Rīgas mikrorajonā uzdarbojās pedofils un šķiet, ka tas jau ir ļoti sen. Kāds uzmanīgs interneta lietotājs un Bez Tabu skatītājs pamanījis, ka policija nav darījusi visu, lai šo personu atrastu.

Valsts policijas mājaslapas sadaļā Policija meklē līdz raidījuma Bez Tabu intereses nebija ievietots Imantas pedofila fotorobots. Tas rada šaubas par to, cik nopietni policija šo personu meklē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargu mājas lapā ievietotas aptuveni 330 aizdomās turamo personu ģīmetnes, tomēr šo personu vidū nekādi neizdodas atrast joprojām meklēšanā izsludināto Imantas pedofilu, par kura upuriem ir kļuvuši vairāki nepilngadīgi bērni.

Raidījums Bez Tabu veic eksperimentu, kurā pārbauda vai pedofila uzdarbošanās rajonā – Imantā ir izvietoti meklētās personas fotoroboti. Diemžēl secinājums nav iepriecinošs, nekur fotoroboti nav manāmi.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis gan norāda, ka pedofila meklēšana joprojām turpinās.

”Šobrīd policija pārbaudījusi jau vairāk nekā 400 personas. Vairāk nekā 400 personas ir tādas, kurām ir veiktas DNS ekspertīzes, taču vēl vairāk personas ir pārbaudītas pēc citām metodēm,” norāda Sadovskis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl