Komentāri

Vairāk nekā puse interneta lietotāju Latvijā var kļūt par upuri krāpniecībai digitālajā vidē.

Eksperimentā, kur sociālajos tīklos tika izvietoti šķietami izdevīgi piedāvājumi, nekavējoties pārskaitīt naudu bija gatavi ap 60% interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizācija “Drošāka interneta centrs” izvietoja tīmeklī viltus aģentūras piedāvājumu nopirkt lētu ceļojumu uz Franciju, un dažu dienu laikā to apskatīja ap 1000 interesentu, no kuriem vairāk nekā 600 ievadīja maksājumu kartes datus.

Tikai, ja šajā gadījumā lietotāji saņēma brīdinājumu – būt vērīgākiem, reālajā dzīvē vieglprātīga iepirkšanās var beigties ar reālas naudas zaudējumu.

Maija Katkovska
“Drošāka interneta centra” vadītāja

Svarīgi pārbaudīt, vai vispār eksistē tāds uzņēmums, jāpievērš uzmanība detaļām, vai nav kas klaji samelots. Piemēram, teikts, ka atrodas Lielbritānijā uzņēmums, bet konti ir Panamā vai Nigērijā.

Labā ziņa, ka pēc informācijas tehnoloģiju speciālistu novērojumiem, uzlabojusies iedzīvotāju spēja atpazīt vīrusus, kuri datoru var inficēt aktivizējot e-pastā saņemtu saiti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl