Komentāri

Vairāk nekā puse interneta lietotāju Latvijā var kļūt par upuri krāpniecībai digitālajā vidē.

Eksperimentā, kur sociālajos tīklos tika izvietoti šķietami izdevīgi piedāvājumi, nekavējoties pārskaitīt naudu bija gatavi ap 60% interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizācija “Drošāka interneta centrs” izvietoja tīmeklī viltus aģentūras piedāvājumu nopirkt lētu ceļojumu uz Franciju, un dažu dienu laikā to apskatīja ap 1000 interesentu, no kuriem vairāk nekā 600 ievadīja maksājumu kartes datus.

Tikai, ja šajā gadījumā lietotāji saņēma brīdinājumu – būt vērīgākiem, reālajā dzīvē vieglprātīga iepirkšanās var beigties ar reālas naudas zaudējumu.

Maija Katkovska
“Drošāka interneta centra” vadītāja

Svarīgi pārbaudīt, vai vispār eksistē tāds uzņēmums, jāpievērš uzmanība detaļām, vai nav kas klaji samelots. Piemēram, teikts, ka atrodas Lielbritānijā uzņēmums, bet konti ir Panamā vai Nigērijā.

Labā ziņa, ka pēc informācijas tehnoloģiju speciālistu novērojumiem, uzlabojusies iedzīvotāju spēja atpazīt vīrusus, kuri datoru var inficēt aktivizējot e-pastā saņemtu saiti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl