ZZS un ”Saskaņas” deputāti trešajā lasījumā vēlas paaugstināt ātro kredītu likmi

Ātro kredītu un to radīto seku ierobežošana ir tēma, ko priekšvēlēšanu laikā cilā daudzas partijas. Latvijas Reģionu apvienība, Jaunā konservatīvā partija, ”KPV LV” un ”Progresīvie” sola samazināt pārāk augstās procentu likmes un aizliegt vai vismaz  ierobežot reklāmu. Ir partijas, kas apgalvo, ka valsts pārņems ātro kredītu atmaksu, tāpēc parādnieki, kas aizbraukuši no Latvijas parādu dēļ, atkal varēs atgriezties dzimtenē.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • @Lokfjurer

  @Lokfjurer

  Kāpēc tik daudz deputātu ir pret šiem ierobežojumiem? Tāpēc, ka viņi paši ir vai nu līdzīpašnieki vai īpašnieki šīm firmām.
  Tāpēc deputāti nav ieintresēti celt valsts labklājību, jo ja celsies valsts labklājība, tad mazināsies viņu pašu labklājība.
  Ja tautai būs pietiekami naudas, tā neizmantos pašu politiķu organizētu rūpalu!
  ESMU PAR ŠĪS NOZARES LIKVIDĀCIJU!
  Tā degradē cilvēkus un viegla piekļuve naudai- degradē cilvēkus. Tie neiemācās dzīvot pēc līszekļiem!
  KLAPĒJAT CIET TĀS FIRMAS!
 • Modris

  Modris

  Deputāti vēlas paaugstināt ātro kredītu likmi? Vai es pareizi izlasīju?
 • Ree Rīī

  Ree Rīī

  Daži labi sev tiko Politiskà karjerà ievilka treknu līniju... tikai žèl tauta kas tikai un vienigi troļļo i-neta!! Reālas kustības nav ?
 • Es

  Es

  Lūk arī ideāls filtrs, kas parāda par kuriem nevajag balsot- bet diemžēl ne visiem tas pielec...
 • Agris Krumbergs

  Agris Krumbergs

  par to, ka vajag minimālo algu palielināt , to neviens nedomā..
  • Kkristaps Bbroks

   Kkristaps Bbroks

   Ne jau minimālo algu palielinot Tu busi ieguvējs - palielināt neapliekamo minimumu - tas ir pareizais ceļš. Ja neapliekamais minimums būs 1000€ tad rēķini - minimālo algu visu savu konta. Uzņēmējs būs spējīgs Tev pat maksāt vairāk...
 • Arveds Roģis

  Arveds Roģis

  Šos arī visus pēc vēlēšanām sodīs krimināli ar mantas konfiskāciju?
 • Andris

  Andris

  Tik daudz zagļu ir zem šī biznesa un lielākā daļa no šīs sēdes visticamāk nelabprāt piedalījās. Tā teikt ar skumjām sēdēja un noraudzījās kā viņu rupala drīz saruks. Un kā vārdā? Esošas valdības reitinga noturēšanai? Viņi tur augšā laikam uzskata mūs par idiotiem ja domā ka ar pāris sasteigtiem darbiņiem ātri uzspodrinās sev spalvu un viss būs kārtībā. Var redzēt ka izmisums dara savu un lietā tiek likti visi iespējamie paņēmieni. Nebrīnīšos ja vēl sāks kratīt azartspēļu zāles no panckām ārā, lai tikai paliktu pie siles. Nepietiek jau ar to, ka redzams tas, ka jau uz katra stūra ir pa Kremļa un Lemberga, nevis kādu brīvprātīgo, saziedotās naudas reklāmas, kur redzami tauku mūļi, kas nu patiešām nepārliecina ka tie ir uzticami. Un dzirdamas reklāmas pa radio, kur zemteksti ir ļoti uzkrītoši. Tā teikt, viss līdz pēdējam pilienam ir iztērēts tikai lai kertu idiotus.
 • Arturs Juskovs
 • Rita Cima
 • Mārtiņš Kalnājs

  Mārtiņš Kalnājs

  Četras! Tieši četras ātro kredītu reklāmas pēc šī sižeta!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!