Viņķele: Kaimiņš maldina sabiedrību, stāstot to, kādēļ ir uzaicināts uz valsts apmaksāto “Covid-19” testu

52 komentāri
Viņķele: Kaimiņš maldina sabiedrību, stāstot to, kādēļ ir uzaicināts uz valsts apmaksāto “Covid-19” testu
OKSANA DŽADANA, F64

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš maldina sabiedrību par saviem saslimšanas apstākļiem ar “Covid-19”, tā TV3 raidījumā “Nekā personīga” sacīja veselības ministre Ilze Vinķele (“Attīstībai/Par!”).

Kā iepriekš jau ziņots, Kaimiņš sestdien pavēstījis, ka viņam konstatēta saslimšana ar “Covid-19”.

“Pēc man pieejamās informācijas, Kaimiņa kungs maldina sabiedrību, stāstot to, kādēļ viņš ir uzaicināts uz valsts apmaksāto vīrusa testu. Viņš ir uzaicināts kā inficētas personas kontaktpersona. Viņš ir bijis arī ārzemēs, – pēc epidemiologu sarunas ar viņu šis ir noskaidrots,” raidījumam atklāja Viņķele.

Vienlaikus ministre pauda: “Manuprāt, deputātiem, valdības pārstāvjiem, arī pašvaldību vadītājiem – būtu jārāda piemērs, kā mēs ievērojam paši sevis noteiktos nosacījumus pašizolācijai un karantīnai. Man šķiet, ka šis ir nepieņemami.”

Video: Intervija ar veselības ministri Ilzi Viņķeli raidījumā “Nekā personīga”

Kā vēstīts, no 13. marta līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar “Covid-19” vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Lasi vēl – Ārkārtas situācija Latvijā: ar kādām izmaiņām jārēķinās iedzīvotājiem?

Tāpat jau vēstīts, ka no 17. marta līdz 14.aprīlim atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu.